• Неодамнешно
Dasaita 12.3 за BMW X3 X4 F25 F26 2011 2012 2013 КИЦ Систем Андроид Автомобил Стерео Безжична Carplay/Жичен Андроид Авто Екран на Допир за Радио 1920 X 720 Навигација Главата Единица

Dasaita 12.3 за BMW X3 X4 F25 F26 2011 2012 2013 КИЦ Систем Андроид Автомобил Стерео Безжична Carplay/Жичен

Buyers rating:
DEN 14399.76

Количина на стоки

[ Возило Компатибилност ] Одговара за BMW X3 X4 F25 F26 2011 2012 2013 КИЦ систем.Plug and Play, лесно да се инсталира.Тоа се задржи сите на фабриката оригиналната функција, на пример : Поддршка на Оригиналниот Оптички Влакна Засилувач, Поддршка Оригинални Воланот Контрола, Поддршка Оригинални Задна Камера и Обратно Траекторијата / Радар, Поддршка Idrive Контрола во Оригинал Автомобил Систем и Андроид Системот, Поддршка Оригиналот е Радио за Автомобил, за Поддршка на Оригиналниот Навигација со Автомобил. [ Спецификација на производот ] Надградба 12.3 Инчен android табла екран има поголема големина донесе подобри Визуелни Ефекти, 1920*720 Резолуција на екран осетлив на допир поддршка 4 K Ултра Видео Дисплеј.Вграден-во Qualcomm MSM8953 Чип Андроид 10.0 систем, 4 G Ram меморија, 64 G Rom, Octa Core ПРОЦЕСОР со 64-битна A53, 2.0 G фреквенција овозможи да уживате толку Побрзо Оперативен брзина. [ Вашите Омилени Функција ] Изграден во Безжични Carplay и Жичен Андроид Авто,вашиот омилен во автомобил апликација.Поддршка на Слика во Слика на Екранот и Поддршка Сплит Екран, работи spotify со google map овие 2 апликации во исто време.Поддршка на Google Play Store, преземете сите апликации што сакаат. [ Поддршка за 4 G и 5 G Мрежи ] Опремени Слотот за Sim Картичката која е компатибилна со 4 G и 5 G LTE Категорија Мрежи, можете да сурфате на Интернет со помош на онлајн апликацијата за навигација WAZE, онлајн видео апликација како Netflix, You Tube итн.Вие исто така може да го користите вашиот телефон како жариште за интернет услуга. [ Побезбедно Возење ] Hands-Free Повикува и Аудио Стриминг, Способност за репродукција на Spotify и Пандора од вашиот телефон преку Bluetooth за да уживате во милиони песни ви се допаѓа, и да се направи hands-free повикување додека возите.За разлика од поддршката на екранот на песната информации и телефонски книга, овој автомобил стерео исто така поддржува пребарување контакти брзо.Може да се доживее богатите апликација ресурси на Андроид системот, без да влијаат на употребата на оригиналниот автомобил е функции.ПРОЦЕСОР : Qualcomm Snapdragon 625 Octa Core, A53,64-битна, 2.0 GHz.Екран Аспект : IPS, Мулти-Екран на Допир.Интернет : Wifi (2.4 Ghz & 5 Ghz) & Интегрирани 4 G LTE.Поддршка фабрика радио, GPS навигација, bluetooth, DVD/CD,USB,SD, итн.Поддршка фабрика задните приказот на камерата за рикверц траекторија.Поддршка 360 камера, вратата се отвори предупредување, воланот контрола.Компатибилен со оригинални џојстик и оригинални оптички влакна систем за звук.PIP може да multitask 2 апликации во исто време, вашето семејство ќе уживате во филмот забава, а ќе се вози со навигација.Таа, исто така поддржува сплит екран кој работи на две различни апликации рамо до рамо, можете да уживате во Spotify и Google Мапи на екранот.Забелешка : сите пријава за поддршка сплит екран, PIP функција работи само со Google Maps и VLC Media Player.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 810.24
Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку

DEN 119.76