• Неодамнешно
2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата Одобрени, Тешки, Мобилност Моторните, Преносни Мо?

2021 Нова Долга Низа Виткање Ултра Лесни Електрична Енергија инвалидска Количка, Сила де Ruedas Electrica, Авиокомпанијата

Buyers rating:
DEN 1200.00

Количина на стоки

✅ [ ЛЕСНИ и ние стануваме цел живот партнер со нашите клиенти.Ние разбираме со прави нашата работа со нашите најдобри, нечиј живот се менува позитивно.Како НАС (Калифорнија Базира) Компанијата даваме Златен Стандард 24x7 поддршка на корисниците за сите наши клиенти.Прекрасен Гаранција : 3-годишна рамка, 1-година резервни делови, и шест месеци од батеријата гаранција. 30 дена политика на враќање.ПРЕНОСНИ КОЛИЧКА : електрична инвалидска количка е иновативен сите нови дизајнирани за патување виткање инвалидска количка.Оваа количка за инвалидска количка е удобен, Лесно за Воздухопловство Патување.Оваа електрични колички за возрасни е компактен инвалидска количка која може да патува било каде и да одите.АВИЈАЦИЈА ПАТУВАЊЕ!Лесен, Лесен за Воздухопловство Патување.Важат за сите различни патот видови како што трева, рампата, забавување на лента, тули, матен, снег, трновит пат.ДОЛГО ОПСЕГ!Батеријата Добива До 16+ Милји во Возење Растојание.Литиум батеријата може да се полни и да се користат заедно или одделно / Авиокомпанија Пријателски — Батеријата е Дозволено за Транспорт на Авион заверена висок квалитет во светот употребливи полнач.ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ!Оваа 2021 широк седиште модел-нова инвалидска количка има далечински управувач технологија. 360 степени водоотпорен универзална интелигентни Џојстик, лесно контрола, таа има моќ индикатор за светло, на моќ/исклучување, рог, брзина индикација, брзина нагоре и надолу копчињата.ЕЛЕКТРОМАГНЕТНИ КОЧНИЦА!Запира мазна и супер безбедно.Оваа серија на електрични колички се напојува со Li-ion батерии и употреба DC мотори.Корисниците може да се контролира насоката и да се прилагоди брзината со помош на џојстик контроли се наоѓа на раката.Оваа количка може да се користи при мали брзини, добри условите на патот, и ќе се справи со ниска падина.Перформанси Параметри и Технички Спецификации, 601 Вкупната големина 9800x600x950mm Пати големина 800x600x400mm Седиште големина 445x460mm Нето Тежина беа 25,5 килограми Брзина 1-6km/h (0.62 м-3.7 м/час) Максимална Брзина 7км/h Седиште висина 460mm Потпирач висина 290mm Backrest висина 460mm Max вчитување тежина 130kgs (286 lbs) Предни тркала со дијаметар од 8 инчи Задните тркала дијаметар 12 инчен Батеријата 12 AH Li-ion Моторни x 2 кс 24 V DC 180 W x 2 наполнетост на Батеријата AC 100-240 V, 50 hz,1.5-5 A Контрола 24 V 50 A Макс далечина* 16 милји Степен на заштита IPX3 Max безбедна патека 10° радиус на Вртење ≤1.2 m Статичка стабилност 9° Обратен ширина ≤1.5 м искачување агол од 6° Гуми притисок 2kg f/㎡ Пречка качување 50mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку�

DEN 119.76
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова�

DEN 479.76