• Неодамнешно
Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF

Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF

Buyers rating:
DEN 1977.60

Количина на стоки

Тип : 3 Прст, Паралелно, Долго Мозочен Удар.Оперативен Темп.Дијапазон : -10 до 60 C. Максимум Притисок : 87 psi.Надворешни Држи Сила LBF @ 72 PSI : 112.4. Димензија C : 106 mm.Gripper, 3 Прст, Паралелно, Долго мозочен Удар, Внатрешни Држи Сила LBF 72 PSI 118, Надворешни Држи Сила LBF 72 PSI 112.4, Отворете Ширина 80.5 mm, Затворен Ширина 60.5 mm, - Отворање/Затворање на мозочен Удар 40 mm, Макс.Оперативен Фреквенција 30 кредитната политика, Оперативен Темп.Опсег -10 до 60 В, Максималниот Притисок 87 PSI, Порт Големина 1/8 РК, Тело Материјал Алуминиум, Прст Материјал Јаглероден Челик, Должина 116mm, Ширина 106mm, Висина 106mm Zoro # : G4544705 Mfr # : MHSL3-80 DType : 3 Прст, Паралелно, Долго Stroke Operating Темп.Дијапазон : -10 до 60 CMaximum Притисок : 87 psi External Држи Сила LBF @ 72 PSI : 112.4 Димензија C : 106 mm Finger Материјал : Јаглерод Steel Height : 106 mm Opening/Затворање на мозочен Удар : 40 mm Dimension Б : 106 mm Max.Оперативен Фреквенција : 30 cpm Length : 116 mm Dimension на : 116 mm Internal Држи Сила LBF @ 72 PSI : 118.0 Ширина : 106 mm Body Материјал : Aluminum Closed Ширина : 60.5 mm Port Големина : 1/8 RCItem : Gripper Open Ширина : 80.5 mm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00
Џонатан Адлер Месинг Таблета Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џонатан Адлер Месинг Таблета Кутија

Увезени.Debossed 'Xanax 1.0' букви, Полиран финиш.Должина : 4.75 во / 12cm.Висина : 1.25 во / 3cm.Увезени, Индија.Ширина : 3в

DEN 3552.00