• Неодамнешно
Леле Светот на Водени Wow-Звук Звучници, Bluetooth, Водоотпорен, Shockproof, Лебдејќи Звучник, со Долго траење на Батеријата, LED Светла, и Купот на Носителот

Леле Светот на Водени Wow-Звук Звучници, Bluetooth, Водоотпорен, Shockproof, Лебдејќи Звучник, со Долго траење

Buyers rating:
-3 % DEN 2113.00
DEN 2183.52

Количина на стоки

Водоотпорен, shockproof, прашина-доказ дизајн, omnidirectional звук.Пренослив дизајн со лесна за носење справи така можете да ја носите вашата музика каде и да сте.Над 20+ часа на батеријата, се поврзува со било кој Bluetooth овозможува movile уред, вклучувајќи го и вашиот i Pod, i Phone, i Pad или Андроид уред.Литиум-јонска батерија, 360 LED мулти-боја на светлина.Поврзете повеќе од еден WOW-ЗВУК ЗВУЧНИК заедно за уште поголема звук, поддржан од 1 година гаранција.ЛЕЛЕ Звук Шамандура звучници е водоотпорен, шок доказ и dustproof придружник за вашиот отворено експедиции и авантуристички патувања.На произлегоа дното на овие компактен говорникот може да се вклопи во било која од WOW производ купот на сопствениците, па можете да ги преземат со тебе кога ќе се дружите во вода.Својата совршена во вода, во планините, во шумите, од страна на плажа, во дворот или било каде.Се поврзува со било кој Bluetooth овозможува мобилен уред, вклучувајќи го и вашиот i Pod, i Phone, i Pad или Андроид уред.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна

Висок квалитет на материјалите : Ѕидмонтирани закачалки се направени од висококвалитет на железо, може

DEN 266.40
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 810.24
Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку

DEN 119.76