• Неодамнешно
Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна / 120cmx130cm

Тешка Облека Шини, Булчински Продавница Полици, Таванот Закачалки, Виси Закачалки, Продавница Железо Закачалки/Црна

Buyers rating:
DEN 266.40

Количина на стоки

Висок квалитет на материјалите : Ѕид-монтирани закачалки се направени од високо-квалитет на железо, можете да се откажам многу јакни без да се грижиш за нивната тежина.Природни суспензија : не оџакот облека, нека облека секогаш се одржи природно се изедначи државата, да се спречи деформација pleats, поудобно да се земе.Да зачувате простор : Облека ви овозможува да се откажам најчесто се користат облека и да ги пронајдеме брзо, исто така можете да ги споделите со нив уредно подредени, не.Широко се користи : Индустриски цевки закачалки се идеален избор за облека продавници, семејства, студиа, танц соби, спални соби, перење соби, балкони, итн.Лесен за инсталација : Ова виси закачалката е лесно да се инсталира, мазна, лесна за употреба ткаенина за чистење чисти.Овој пропелер е направен од висок квалитет на canuel леано железо, со силен капацитет на носивост и анти-corrosionability.Таванот инсталација може да прими голема количина на облека, може да се организираат и да се покаже дневни или сезонски облека, каде што треба да се создаде повеќе таванот spaces Additional обесени простор е додадена на облека продавници, семејства, студиа или танц соби.Многу погодна за коридори, влезот канали, спални соби, затворачи, перење, balconies Product Име : Облека дисплеј stand Number на производи : 1 Product боја : black Product материјал : iron Maximum оптоварување : 40kg Product големина : 80см x 130cm, 100cm x 130cm, 120cm × 130cm Precautions Please се однесуваат на мерење на вредноста и имаат мала грешка при мерење во нормални граници.Поради влијанието на екранот, камера или други фактори, може да биде малку боја разлика, ве молиме да бидат предмет на вистинските product Children не треба да се искачи, и да се играат овој производ, така што нема да биде повреден поради tipping Place производот на рамно на подот и се откажам објект на избалансиран начин.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат

★По Продажба и Сервис : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ние ќе се обезбеди 24часовен

DEN 2200.80
Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76
Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40
Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку

DEN 119.76
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова

DEN 479.76
visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Печати на враќање превозот етик

DEN 287.28