• Неодамнешно
Зоолошката градина Med Reptisticks - Пловечки Водната Желка Храна 5 мл - Пакет на 12

Зоолошката градина Med Reptisticks - Пловечки Водната Желка Храна 5 мл - Пакет на 12

Buyers rating:
DEN 1639.20

Количина на стоки

Оваа храна е направен со риба, ракчиња, и кељ да се симулираат нивната природна исхрана.Со додадени витамини и минерали.Се хранат од еден до два пати дневно.Зоолошката градина Лековите лебди Repti Sticks се специјално формулиран за да се задоволат потребите на водните видови на желки, newts, жаби, и ракови.Пакет од 12. Зоолошката градина Лековите лебди Repti Sticks се специјално формулиран за да се задоволат потребите на водните видови на желки, newts, жаби, и ракови.Зоолошката градина Med има над 25 години искуство за истражување на хранливите барања на влекачи и развивање на храна кои ги задоволуваат нивните потреби.Во природата, на водните желки јадат животински и растителни материјали како дел од нивната природна исхрана.Оваа храна е направен со риба, ракчиња, и кељ да се симулираат нивната природна исхрана.Се хранат од еден до два пати дневно.Место мал дел од постоечкиот Repti Sticks во вода и оставете ги да се јаде во траење до 5 минути.Отстрани било uneaten храна со нето по еден час.За дополнителни спектар, нудат за вашиот желки Зоолошката градина Лековите Може да О Ракчиња и желка третира.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас�

DEN 2228.88
Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки лупа со Светлина Рачни Висока Моќност Нарушување-Слободен Осветлени Зголемувачот

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 1632.00
Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Speedaire Gripper, 3 Прст, Долго, 118 LBF

Тип : 3 Прст, Паралелно, Долго Мозочен Удар.Оперативен Темп.Дијапазон : 10 до 60 C Максимум Притисок : 87 psi.Над�

DEN 1977.60
Мала Количка за Складирање Кошница Платно Ткаенина Водоотпорен Организатор Расклопна и Погодна за Расадник Бебиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мала Количка за Складирање Кошница Платно Ткаенина Водоотпорен Организатор Расклопна и Погодна за Расадник Бебиња

Лен Платно.Увезени ✅ НАПРАВЕН ДА ТРАЕ и да Направат од Лен Платно материјал со две силни рачки на двете �

DEN 167.76