• Неодамнешно
QFFL Кујна Полици за Складирање Количка 3 Mesh Кошница во Облик на Полиците со Мобилен Универзална Макара за Домашна Кујна, Спална соба Канцеларија Служат Количка Shelving

QFFL Кујна Полици за Складирање Количка 3 Mesh Кошница во Облик на Полиците со Мобилен Универзална Макара за

Buyers rating:
DEN 1564.80

Количина на стоки

【3-Ниво Чување Полиците】 : Направен од силна јаглероден челик, 3 кошеви ви нудиме голем простор за складирање на вашиот разни продукти, оптимизирање на просторот, користење и заштеда на простор простор. 【Погодно да се Движат】 : Четири флексибилни casters се дизајнирани да се движат лесно и може да вртливата 360 степени слободно.Таа има 2 lockable тркала кои помагаат да престанат да го количка, ако е потребно. 【Погоден Кошница Висина】 : Heightening оградата дизајн.Вие не мора да се грижите за вашите елементи ќе падне надвор од кошницата, бидејќи рабовите се доволно висока за да се задржи предмети на кошница. 【Мулти-цел】 : Оваа количка може да се користи за поедноставено чување и тренспорт како алатки количка, служат количка, организација rack во кујната, гаража, спална соба, бања, патио, двор, трпезарија, итн.Тоа може да помогне да се среди и организирање на вашиот простор, нека ви се ослободи од clutters одеднаш. 【Лесно да се Соберат и Чисти】 : На количка усвојува демонтажа и монтажа структура, па може да се само-се соберат според упатствата и да уживате во забавата на монтажа на производи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 810.24
Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40
FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат

★По Продажба и Сервис : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ние ќе се обезбеди 24часовен

DEN 2200.80