• Неодамнешно
Шампањ Stemware Носителот Бар Контра Вино Стакло Носителот наопаку Goblet Решетката за Дневна Соба, Спална соба, Кујна Бар

Шампањ Stemware Носителот Бар Контра Вино Стакло Носителот наопаку Goblet Решетката за Дневна Соба, Спална соба,

Buyers rating:
DEN 11463.60

Количина на стоки

Големина : 60 * 28 см, 80 * 28 cm, 100 * 28 cm.Бројот на пехари кои можат да бидат обесени варира во зависност од големината.Прилагодливи бум : висината на бум на вино решетката може да се прилагоди telescopically да се исполнат различни инсталација средини.Насликани челична рамка : 220 постојана температура на боја челична рамка, челична рамка се третира со мариноване, phosphating и други анти- ' рѓа процеси, и тоа е засилен на висока температура.Погодно да се преземат : Разумен дизајн според пазарните конвенционалните стакло големина спецификации, без да се земе и да се случи без да се грижиш за лизгање.Складирање дизајн : Разумна врвот простор дизајн, мал простор и големи складирање, слободно да се прикаже имагинација и личност.Исклучителна текстура, професионален дизајн, едноставен и концизен, го направат вашиот простор повеќе модерни.Концизен и деликатна, едноставен и среќен, концизен и убава, комбинација на железо и дрво е повеќе модерни.Спецификација : Име : Таванот вино решетката Материјал : Метал, дрво Боја : Костен, орев браун, бронза Големина : 60 * 28 см, 80 * 28 cm, 100 * 28 см Применливи сценарија : Дом, бар, салон, итн.Answer : ___________________________ Note : Чиста гипс одбор не можат да ги поднесат тежината и не може да биде инсталиран.Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате во било кое време, а ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од добивањето на својата порака.

Карактеристики на стоката

Name:
Ceiling wine rack
Material:
Metal, wood
Color:
Chestnut, walnut brown, bronze
Size:
60 * 28 cm, 80 * 28 cm, 100 * 28 cm
Applicable scenarios:
Home, bar, lounge, etc.
Note:
Pure gypsum board cannot bear weight and cannot be installed.
If you have any questions about this product, you can contact us at any time, and we will answer you within 24 hours of receiving your message. :

Купувачи како што сакаат

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76
Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова

DEN 479.76
Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку

DEN 119.76
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

СУПЕРСВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Екоприј

DEN 810.24
TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша

Порцелан е повеќе компактен, не апсорбира вода, високитемпература порцелан е навистина порцелан.Тоа не

DEN 6664.32
visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Печати на враќање превозот етик

DEN 287.28