• Неодамнешно
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени Зголемувачот за Читање

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Рачни Алатки лупа со Светлина Големи Преносни Десктоп Зголемувачот Големи Преносни Осветлени

Buyers rating:
DEN 810.24

Количина на стоки

СУПЕР-СВЕТЛИ LED СВЕТЛА : светлината е убава и светла LED светла кои обезбедуваат добра осветлување.Еко-пријателски и енергетски ефикасни светилки се обезбеди рамномерно осветлена гледање површина [без батерии вклучени].ДОБРО НАПРАВЕНИ : Цврсти добро изградена со квалитетни материјали, заврши површина, без било какви остри рабови, стилски и преносни мала тежина дизајн.Поле НА ПРИМЕНА : поправка индустрија, инспекција, индустриска електроника, лабораториски, медицински, идентификација на жад, монети, накит, жад, порцелан, бронза, поштенски марки, антиквитети и др.ОПТИЧКИ ОДДЕЛЕНИЕ ЛЕЌА : Јасно нарушување-слободен зголемена леќа се подобрува квалитетот на сликата; идеални за гледање фини детали во книги, весници, списанија, мапи, електроника, минијатури, накит, пилула шишиња, хоби и занаети.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Бренд Име : ンリアンに聞-花ラックProduct Име : Magnifier Product стил : модерна minimalist Product материјал : Акрилик оптичка леќа/ABS/Железо frame Product боја : white Magnification : 2.5 X/5 Product големина : 250*160*220mm Product тежина : 456g Power снабдување со извор : LED бела light Product напојување : 3 LR1130 батерии (без)Број на производи : 11. Ве молиме оставете малку боја разлика. 2. Прирачник за мерење, постои грешка од 1-2cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76
FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат

★По Продажба и Сервис : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ние ќе се обезбеди 24часовен

DEN 2200.80
Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај Кутија-Мини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Кутија-Цветни

Круг 1.5x0.8 Инчен Мини Калај КутијаМини Метал Печатени Калај Кутија за Чување Торба Подарок Мини Накит Ку

DEN 119.76