• Неодамнешно
Е Радио за автомобил Мултимедијален Плеер за Мерцедес Бенц Gla 2013 - NTG4.5 10.25 Инчен Android 10.0 Qualcomm Систем Вграден Безжичен Carplay Поддршка Spilt Екран, Воланот Контрола

Е Радио за автомобил Мултимедијален Плеер за Мерцедес Бенц Gla 2013 - NTG4.5 10.25 Инчен Android 10.0 Qualcomm

Buyers rating:
DEN 14399.76

Количина на стоки

[GPS Навигација & WIFI] Поддршка на Google Онлајн/ Офлајн Мапата(Треба Download), да Одите Каде Што Сакате.Вградениот WIFI, Можете да се Поврзете со Вашиот Мобилен Телефон Жариште и Види Видеа Онлајн. [Применливи Модели] Тоа може да се компатибилни со Автомобил Стерео 10.25 Инчен, Компатибилен со Мерцедес-Бенц GLA 2013 - NTG 4.5. Тоа Може да се Задржи оригиналното CD, се Задржи Оригиналната Автомобил Систем, се Задржи Оригиналната Автомобил Аудио Звук.Ако не Сте Сигурни Дали Тоа е се Вклопуваат, Пред Купување, Можете Да Контактирате со Нас. [Супер тврди и меки] Android 10.0 Qualcomm Систем е Радио за Автомобил Octa core + 4 GB RAM меморија + 64 GB ROM, високи Перформанси, ниска потрошувачка на енергија, повеќе и побрзо и стабилна, Чувствителен на Допир Екран, Поддршка Сплит Екран и Брз Одговор. [Мултифункционален] Жица и Безжични Автомобил Игра, Жичен Андроид Auto, Поддршка англиски Гласовна Контрола и Волан Контрола,Пре - инсталирате Google и You Tube, и Play Продавница, симнете некоја АПЛИКАЦИЈА, како ви се допаѓа. [По Услуга]Ние Обезбедуваме 1 Година гаранција.Ако има некој Софтверски Проблем, Ние Ќе се Опорави Брзо,Ако Product Hardware Треба да се Смени, Ние Ќе се Справи со неа во Времето。Сите Прашања ќе се Одговори во рок од 24 Часа.Спецификација : 1.Системи : Андроид 10.0 System2.Екран : 10.25 Inch3.ROM : 64 GB RAM МЕМОРИЈА : 4 G4.Bluetooth телефон : ДА,рака бесплатни разговори 5.Дисплеј : IPS6.Инсталација на Android апликации во Игра Продавница. 7.Поддршка за GPS Off-line Мапата на Поддршка и Онлајн Мапа,поддршка на Google map.8.Wi Fi Интернет конекција.Bluetooth музика и hands-free јавувате. 9.Spilt Екран : Поддршка 10.Допир контрола : support11. Поддршка повеќето аудио и видео формат.12.Вградениот Безжичен Carplay13.Поддржува воланот контрола и i Drive control14.Радио : Support15.Слика Гледачот : Поддршка JPS,BMP,PNG,GIF и сл 16.На OSD Јазици : англиски / руски / француски / германски / шпански / италијански / Arabic / португалски / турски / Тајландски / полски / хебрејски сите 53 јазици.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени сос

DEN 479.76
Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40
TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша

Порцелан е повеќе компактен, не апсорбира вода, високитемпература порцелан е навистина порцелан.Тоа не

DEN 6664.32