• Неодамнешно
TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша Подарок (Боја : Сина, Големина : Една големина)

TDDGG Злато, Попладне Чај Купот на Чинијата Наместете Кафе Чај Тенџере Млеко Jug Шеќер Тенџере Сет Чај Фах Деверуша

Buyers rating:
DEN 6664.32

Количина на стоки

Порцелан е повеќе компактен, не апсорбира вода, високи-температура порцелан е навистина порцелан.Тоа не содржи олово и кадмиум, па вие не мора да се грижите за да предизвика штета на вашето тело ако го надминува стандардот.Ве молиме да бидат сигурни да го користите.Рака-насликани злато е завршувањето на допир на производот.Чиста природа, тивко ритам.И елегантни линии, се акумулира дебел смисла на животот.Како што се природни нешта, светлина бои, "тоа треба да биде така.".Порцелан е повеќе компактен, не апсорбира вода, високи-температура порцелан е навистина порцелан.Тоа не содржи олово и кадмиум, па вие не мора да се грижите за да предизвика штета на вашето тело ако го надминува стандардот.Ве молиме да бидат сигурни да го користите.Рака-насликани злато е завршувањето на допир на производот.Чиста природа, тивко ритам.И елегантни линии, се акумулира дебел смисла на животот.Како што се природни нешта, светлина бои, "тоа треба да биде така."За керамички производи, присуството на мали шупливи меурчиња или мали црни точки е нормален процес феномен, но тоа не влијае на изгледот и употреба.Големината е чисто прирачник за мерење, неизбежно е дека ќе има грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Поради разликата во стрелаштво осветлување и секој екранот.Таму ќе бидат различни степени на хроматска аберација.Предмет на вистинскиот производ.Може да пијалак на сите видови на чај, кафе, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите ова�

DEN 479.76
visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Сончоглед Боја Мрачно 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Печати на враќање превозот етик

DEN 287.28