• Неодамнешно
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија со Кожа се Справува со Полици Кошница Организа?

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Трајни и високо-квалитетни материјали овозможуваат тоа да се користи за долго време.Печати на враќање превозот етикета.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Здрав Structure The челик жица работ изграден во врвот додава форма и стабилност.Квалитетот Assurance Customer задоволство со нас секогаш е движечка сила за нас да се стремиме да се направи подобро.Свитлива Design Foldable кога не е во употреба, лесно за чување, простор-за заштеда на дизајн.Издржливи Handle Both страни имаат засилен кожа рачки и се поврзани со кошница од супер-сила бода, па кошница може да издржи на тешки товари.Повеќенаменски : Нашиот тим, кантите се многу погодни за книги, играчки складирање, чевли кошеви, облека кошеви, полици, бебе кошеви, крпа кошеви, ќебиња, украси, канцелариски материјали и др.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Материјалот е крути, ќе можат да стојат исправено, дури и без ставање на ништо.5"H, им Помогне на вашите деца се исчисти својата постапка со нашите симпатична чување на кутии.5 (H) инчен (38 x 28 x 24 cm), голем капацитет може да се сместат повеќе работи.5(В)инчен, совршена големина со капацитет на многу објекти, Тоа може да биде лесно укината и зачувани кога не е во употреба.Мода И Personality We обезбеди различни стилови на исклучителна модели, симпатична, ретро, кул, и поединецот.Тоа исто така може да бидат отстранети со фен за коса и пареа железо.И тоа опремени со кожа рачка, ќе ви овозможи да го носат на вашиот товар полесно. 【Голем Капацитет】големината на нашиот тим, бин е 15"L x 11"W x 9.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.На перење кошница доаѓа со компресија пакување, што може да предизвика брчки во текот на долги транспорт.Зошто да се избере нашиот Среќен ноќта на Вештерките Тиква Лилјак перење кошница?Совршен Organizer This перење кошница намалува хаос во спалната соба, дневна соба, и за статистика, и може да се сместат многу работи, како облека, книги, играчки, и други предмети за домаќинството.Топло Tips This перење кошница не е машина перат, само избришете ја со влажна сунѓер или крпа.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модели тука.Ова е нормално и таа ќе се опорави по еден период на време.Добро Стои Дизајн : Оваа складирање корпа за внатрешни работи се направени од водоотпорен 300 D ЈП слој ткаенина, прилагодлив врвот има underwire, кој не е лесно да се деформирани, и тоа може да застане исправен дури и без ставање на ништо.Висок-квалитет Materials95% платно+5% кожа рачка+водоотпорен ЈП обложување поставата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат