• Неодамнешно
Автомобил GPS Навигација за Мерцедес-Бенц GLC - NTG5.0 Андроид е Радио за Автомобил Стерео Главата Единица Видео Мултимедијален Плеер 10.25 Инчен Екран на Допир, Изградена-?

Автомобил GPS Навигација за Мерцедес-Бенц GLC - NTG5.0 Андроид е Радио за Автомобил Стерео Главата Единица

Buyers rating:
DEN 14399.76

Количина на стоки

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . [Применливи Модели] Тоа може да се компатибилни со Автомобил Стерео 10.25 Инчен, Компатибилен со Мерцедес-Бенц GLC 2016-NTG 5.0. Тоа Може да се Задржи оригиналното CD, се Задржи Оригиналната Автомобил Систем, се Задржи Оригиналната Автомобил Аудио Звук.Ако Сакате да Знаете Повеќе Информации, Можете Да не Контактирате Преку . [Супер тврди и меки] Android 10.0 Qualcomm Систем е Радио за Автомобил Octa core + 4 GB RAM меморија + 64 GB ROM, високи Перформанси, ниска потрошувачка на енергија, повеќе и побрзо и стабилна, Чувствителен на Допир Екран, Поддршка Сплит Екран и Брз Одговор. [Воланот Контрола] Кога возите, Можете Да го Користите Управувач за Контрола на Музика, Радио и Јачината на звукот, Кои се Многу Удобен и сигурен. [GPS Навигација & WIFI] Поддршка на Google Онлајн/ Офлајн Мапата(Треба Download), да Одите Каде Што Сакате.Вградениот WIFI, Можете да се Поврзете со Вашиот Мобилен Телефон Жариште и Види Видеа Онлајн. [По Услуга]Ние Обезбедуваме 1 Година гаранција.Ако постои Било каков Проблем, Имаме Професионална Луѓето да ви помогне.Спецификација : 1.Системи : Андроид 10.0 System2.Екран : 10.25 Inch3.ROM : 64 GB RAM МЕМОРИЈА : 4 G4.Bluetooth телефон : ДА,рака бесплатни разговори 5.Дисплеј : IPS6.Инсталација на Android апликации во Игра Продавница. 7.Поддршка за GPS Off-line Мапата на Поддршка и Онлајн Мапа,поддршка на Google map.8.Wi Fi Интернет конекција.Bluetooth музика и hands-free јавувате. 9.Spilt Екран : Поддршка 10.Допир контрола : support11. Поддршка повеќето аудио и видео формат.12.Вградениот Безжичен Carplay13.Поддржува воланот контрола и i Drive control14.Радио : Support15.Слика Гледачот : Поддршка JPS,BMP,PNG,GIF и сл 16.На OSD Јазици : англиски / руски / француски / германски / шпански / италијански / Arabic / португалски / турски / Тајландски / полски / хебрејски сите 53 јазици.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат