• Неодамнешно
Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија со Кожа се Справува со Празни Подарок Кошеви Орган?

Тиква Чудовиште ноќта на Вештерките Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви послужи wholeheartedly.5 (H) инчен (38 x 28 x 24 cm), голем капацитет може да се сместат повеќе работи.Материјалот е крути, ќе можат да стојат исправено, дури и без ставање на ништо.Совршен Size15 (L) x 11 (W) x 9.Здрав Structure The челик жица работ изграден во врвот додава форма и стабилност.Ова е нормално и таа ќе се опорави по еден период на време.Издржливи Handle Both страни имаат засилен кожа рачки и се поврзани со кошница од супер-сила бода, па кошница може да издржи на тешки товари.Топло Tips This перење кошница не е машина перат, само избришете ја со влажна сунѓер или крпа.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Повеќенаменски : Нашиот тим, кантите се многу погодни за книги, играчки складирање, чевли кошеви, облека кошеви, полици, бебе кошеви, крпа кошеви, ќебиња, украси, канцелариски материјали и др.Заштедите на простор кога не се во употреба и fold flat за лесни за складирање.5(В)инчен, совршена големина со капацитет на многу објекти, Тоа може да биде лесно укината и зачувани кога не е во употреба. 【Oldable Кошница Големина】15"L×11"W×9.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.И тоа опремени со кожа рачка, ќе ви овозможи да го носат на вашиот товар полесно.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модели тука.На перење кошница доаѓа со компресија пакување, што може да предизвика брчки во текот на долги транспорт.Квалитетот Assurance Customer задоволство со нас секогаш е движечка сила за нас да се стремиме да се направи подобро.Свитлива Design Foldable кога не е во употреба, лесно за чување, простор-за заштеда на дизајн.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тоа исто така може да бидат отстранети со фен за коса и пареа железо.Добро Стои Дизајн : Оваа складирање корпа за внатрешни работи се направени од водоотпорен 300 D ЈП слој ткаенина, прилагодлив врвот има underwire, кој не е лесно да се деформирани, и тоа може да застане исправен дури и без ставање на ништо.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Издржлив Материјал : Нашата складирање бин надворешноста е направен од високо-квалитет на платно, кој е светлина и издржливи.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Мода И Personality We обезбеди различни стилови на исклучителна модели, симпатична, ретро, кул, и поединецот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат

★По Продажба и Сервис : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ние ќе се обезбеди 24часовен

DEN 2200.80