• Неодамнешно
EuisdanAA Преносни 60X-100X Активираат Оптички Зум Микроскоп Леќа, Висок Бистрина w LED Светло(Lente де microscopio един зум óptico iluminado portátil 60X-100X Алта claridad един и луз LED

EuisdanAA Преносни 60X-100X Активираат Оптички Зум Микроскоп Леќа, Висок Бистрина w LED Светло(Lente де microscopio

Buyers rating:
DEN 405.60

Количина на стоки

Зголемување : 60 X-100 X; Боја : Црна.Тежина : 44g; Материјал : Пластични,Стаклени леќи.Моќ Souce : 3 x LR1130 Battaries(вклучени).LED Сијалица Количина : 1(Cantidad де bombillas ЛЕР : 1. Вкупна Големина : 82 x 30 x 17mm/3.2" x 1.2" x 0.7"(L*W*H)(Tamaño вкупно : 82 х 30 х 17 mm / 3,2" x 1,2" x 0,7" (L * W * H).Euisdan AA Преносни 60 X-100 X Активираат Оптички Зум Микроскоп Леќа, Висок Бистрина w LED Light Features : ?Лупа?Зголемување : 60 X-100 X?и Широк осветлување range Lighted Зголемувачот е?Погоден за користење во било occotion особено во темно place Switch за да го вклучите светлото вклучено и исклучено, Одлична за читање, кола, накит оценување, и etc Compact и стилски дизајн, преносни мала тежина.Опис на Spanish Lente де microscopio един зум óptico iluminado portátil 60 X-100 X Алта claridad един и луз LEDAmpliación : 60 X-100 X; Де боја negro Peso : 44 g; Материјал : plástico, lentes де vidrio Fuente де energía : 3 x baterías LR1130 (incluidas) Cantidad де bombillas LED : 1 Tamaño вкупно : 82 х 30 х 17 mm / 3,2" x 1,2" x 0,7" (L * W * H).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат

★По Продажба и Сервис : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ние ќе се обезбеди 24часовен

DEN 2200.80