• Неодамнешно
ESPN EZ Поклопецот е Затворен Кошарка Игра за 2 Играчи со LED Напад и Аркадни Звучни Ефекти (6 Парче Сет)

ESPN EZ Поклопецот е Затворен Кошарка Игра за 2 Играчи со LED Напад и Аркадни Звучни Ефекти (6 Парче Сет)

Buyers rating:
DEN 1984.80

Количина на стоки

6 ПАРЧЕ СЕТ : Вклучува ESPN EZ-Пати Кошаркарски Натпревар и дополнителни додатоци од четири 7" кошарка со воздушна пумпа - everthing што е потребно за да започнете со снимањето кошеви.LED ЕЛЕКТРОНСКИ СТРЕЛЕЦ СО ПОВЕЌЕ ИГРАТА ОПЦИИ : Вклучува 8 голема игра опции и функции интегрирана 3" x 11" ПРЕДВОДЕНА постигнувајќи екранот и да игра часовникот; бара 4 "АА" батерии (не се вклучени).КОЛИЧКА ЗА ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ : Спасува речиси 30% повеќе простор отколку слични кошарка игри; собраа димензии од 81"L x 43"W x 80.5"H огради надолу за складирање на само 43"L x 23"W x 80.5"H со изграден во storage mode систем на заклучување за зголемена безбедност.БРЗО И ЛЕСНО РАМКА СОБРАНИЕ : Секој челична рамка цевка е опремен со внатрешна водич јаже дека ќе го направи тоа едноставно да се знае кои цевка придава на следната, со само неколку брзо ќе кликне на рамка е завршена!.ПРЕМИУМ ИЗГРАДБА : 43" x 20.5" поликарбонат backboard за автентичен изглед, се чувствуваат и звук; карактеристики два 12" челични прирабници со тешки најлон мрежи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40