• Неодамнешно
FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат Пад Мулти Функцијата Притиснете Home Опрема Supine Одбо

FGVDJ Губење на Клупата Гира Професионална Фитнес Стол Delicateness Челик Материјал Свитлива Прилагодливи Приклонуваат

Buyers rating:
DEN 2200.80

Количина на стоки

★По Продажба и Сервис : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ние ќе се обезбеди 24-часовен e-mail одговор, и 90-ден Гаранција. ★ Тешки-Должност Изградба : Цврсти и издржливи Челик материјал, висока јачина имајќи која ви обезбедува поголема стабилност и безбедност за вашиот простор. ★ Прилагодливи позиција : аголот на перница може да се прилагоди со 6 брзини, и еластична pin може да биде укината (агол може да се прилагоди со повлекување на гром), сигурна и безбедна. ★ Целото Тело Тренингот : Овој сестран губење на клупата може да ви обезбеди разновидност на вежбање,таа им овозможува на многу сила за обука фокусирани на рацете, нозете, градите и abs.Идеална за обука опрема за двете салата и за домашна употреба. ★ Свитлива Дизајн : На приклонуваат клупа може да се здипли во неколку секунди.Овој мулти рамна клупа може да се здипли два пати, може да стојат од страна потпирајќи се врз ѕидот за да зачувате простор или зачувани под креветот.Идеални за почетници и повеќе напредни корисници за употреба како дом салата.Нашата тежина клупата е идеален за работа надвор и обука на вашиот biceps, грбот, нозете , стомакот и повеќе.Тоа е голема опрема за целото тело тренингот дома или во теретана.Ви помогне лесно да се изгради индивидуален салата,да можете лесно да вежба дома.Зошто да изберете тежина клупата Тешки-должност градба, изградена силна да трае долго Backrest лесно може да се прилагоди за рамен, се приклонуваат или одбивање на позиции со Прилагодливи за да се вклопи во повеќето обука опрема Интелигентни виткање систем,пак далеку станот за лесно складирање Вграден тркала за лесен транспорт Cushioned баласт за максимална удобност Прилагодливи Клупа што лесно може да се прилагодат на секој поединечен корисник на Производот параметри како што се : Пакување големина : 34*36*86 cm големина на Групата : 132*46*113 cm Бруто тежина : 17 KG Нето тежина : 15 KG Виткање големина на : 34*47*86 cm Боја : Црна Забелешка : горенаведените сите димензии се мери од страна на страна, ќе има некоја грешка од 1-3cm, ве молиме да земете вистински приемот како стандарден пакет : Губење на Клупата*1.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40