• Неодамнешно
Ebin Њујорк 4 Некогаш Ултра Лепак Чипка Држи Лепак Ултра Супер Задржете 1.25 ОЗ

Ebin Њујорк 4 Некогаш Ултра Лепак Чипка Држи Лепак Ултра Супер Задржете 1.25 ОЗ

Buyers rating:
DEN 166.80

Количина на стоки

1.Очисти апликација област 2.Стискаш на производот на мала четка. 3.Се применуваат околу косата 4.Нека сет до вулгарен. 5.Се применува вториот слој на производот 6.Се применуваат чипка перика и чипка затворање на апликативен област. 7.Притиснете надолу се малку на чипка перика и чипка затворање, обезбедување на своето место.До 2 недели.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40