• Неодамнешно
SALUTUY Акција Камера Филтер, Нуркање Филтер Леќа 3 Различни Филтри Црвен Филтер за Нурне Филтер Поставени

SALUTUY Акција Камера Филтер, Нуркање Филтер Леќа 3 Различни Филтри Црвен Филтер за Нурне Филтер Поставени

Buyers rating:
DEN 470.40

Количина на стоки

Пурпурна филтер е погоден за употреба во слатководни меѓу 5‑25m/16.4‑82ft, корекција на боја отстапување и враќање на зеленкаста боја.На магента филтер е погоден за употреба во морето област помеѓу 5‑25m/16.4‑82ft да се поправи бојата отстапување и се врати во сина боја. 3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.Погоден за TELESIN 9 акција камера.Црвен филтер е погоден за употреба во морето област помеѓу 5‑25m/16.4‑82ft, корекција на боја отстапување и враќање на зеленкаста боја.Функција : 1. 3 различни филтри за корекција на боја во различни вода длабочините и различни извори.2. Пурпурна филтер е погоден за употреба во слатководни меѓу 5‑25m/16.4‑82ft, корекција на боја отстапување и враќање на зеленкаста боја.3. Црвен филтер е погоден за употреба во морето област помеѓу 5‑25m/16.4‑82ft, корекција на боја отстапување и враќање на зеленкаста боја.4. На магента филтер е погоден за употреба во морето област помеѓу 5‑25m/16.4‑82ft да се поправи бојата отстапување и се врати во сина боја.5. Погоден за TELESIN 9 акција камера.Спецификација : Состојба : 100% сосема new Item тип : Нуркање Филтер Set Material : PCColor : Виолетова, магента, red Weight : Прибл. 38g Применливи модели : за TELESIN GOPRO 9 Водоотпорен Случај Пакет Листа : 1 x Виолетова filter1 x Магента filter1 x Црвено filter1 x Складирање торба.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% brand new
Item type:
 Diving Filter Set
Material:
PC
Color:
Purple, magenta, red
Weight:
Approx. 38g 
Applicable models:
for TELESIN GOPRO 9 Waterproof Case
Package List:
1 x Purple filter1 x Magenta filter :
1 x Red filter :
1 x Storage bag :

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40