• Неодамнешно
Целосна 13 Инчен X 10 Влакно парична Казна Квалитет Злато Мистика PYRITE скапоцен камен 3-3.5 mm Околу Фацетирани Rondelle Монистра.

Целосна 13 Инчен X 10 Влакно парична Казна Квалитет Злато Мистика PYRITE скапоцен камен 3-3.5 mm Околу Фацетирани

Buyers rating:
DEN 2207.76

Количина на стоки

Убава Производ од Devgemsandjewels ; ве МОЛИМЕ да го ПРОЧИТАТЕ целиот ОГЛАС.Совршен за вашата висок квалитет на накит.Најголемиот дел трговија на големо цена е достапен convo мене за информации во врска со овој оглас или било какви други во мојата продавница.Ние сме постојано додавање на нови производи во нашата продавница.Така се навраќаат за да погледнете повеќе големи зделки.Целосна 13 Инчен X 10 Влакно парична Казна Квалитет Злато Мистика PYRITE скапоцен камен 3-3.5 mm Околу Фацетирани Rondelle Монистра.Целосна 13 Инчен X 10 Влакно парична Казна Квалитет Злато Мистика PYRITE скапоцен камен 3-3.5 mm Околу Фацетирани Rondelle Монистра.....................ГОЛЕМИНА = 3-3.5 mm................Камен Тип = PYRITE..............Камен Боја = Како Што Е Прикажано На Сл...............Должина = 13 Инчен влакно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат