• Неодамнешно
Телото Четка во Собата за Масажа Мие со Четка Бања Туш Exfoliating Назад Scrubber Ракавици Бања Чистење Алатката 6pcs

Телото Четка во Собата за Масажа Мие со Четка Бања Туш Exfoliating Назад Scrubber Ракавици Бања Чистење Алатката

Buyers rating:
DEN 1264.80

Количина на стоки

Чистењето четка за полнење : Користете ја нашата целосна тело четка во собата да се направи кожата помазна, поздрав и помлади.Exfoliating : Бања четка во собата е совршен цврстина и прилагодувањето ефект, може темелно чистење на кожата и да разлиствам без иритација.Со кутија за складирање : Туш scrubber поставите има срце облик на кутија за складирање, кој може да собере нашите toiletry колекции добро и да се зачува простор во нашата бања.Издржливи : задниот дел wiper е направен од loofah материјал, лесно да се чисти, рака има кука, можете лесно може да се обеси во бањата.Идеален подарок : Туш четка во собата може да помогне во намалување на целулитот, да се подобри циркулацијата на крвта и омекне кожата.Идеален подарок за унисекс.Опис : Оваа група на капење алатки можат да се користат и влажно и суво цели, и е целосно исчистени.Бања тело четка во собата е погоден за миење на рамената, грбот, половината и други делови кои се обично тешко да се исчисти.Телото четка може да длабоко чистење на порите на кожата, земе длабок нечистотија, и да ги отстрани стареење keratin.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Вклучувајќи Сет 1 * Капење tools.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат