• Неодамнешно
Sanitop-Wingenroth 28043 3 Swivelling Изградена-во Корпа за Отпад - 13 литри - Вртливата Кофа за Обновлив Врати, Бела, Кујнски Отпад за Отпадоци,

Sanitop-Wingenroth 28043 3 Swivelling Изградена-во Корпа за Отпад - 13 литри - Вртливата Кофа за Обновлив Врати,

Buyers rating:
DEN 594.72

Количина на стоки

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Pivoting отпад корпа за инсталација во кујната шкафот. 13 литри капацитет.Лесно можат да бидат монтирани на лево или на десно.Капак лифтови до отварање на кабинетот на вратата на совозачот. 5 cm.Димензии : 38 x 35.5 x 29 cm (H x W x D), Боја : Бела.Белата вртливата бин е идеален за инсталација во кујната кабинет со обновлив вратата.Круг модел може да се монтираат на левата или десната страна како што се бара со вклучена монтажа материјал.Умен карактеристики При отворање на ковчегот врата, капакот лифтови од околу 5 cm - практична!Корпа доаѓа со димензии 380 x 355 x 290 mm (H x W x D) и има 13 литри.Ова ја прави ротирачки примерок погоден за кабинетот на табови од 40 см.Високо квалитетен материјал издржлива пластика обезбедува долг животен век, од едноставна бела на капакот и кофа обезбедува хигиенски изглед.Покрај тоа, лесен-за нега на материјалот го прави редовно чистење полесно.Swivelling отпад бин Има 13 литри со Капак и кофа во бело се Состои од издржлив и лесен-за нега на пластика е Погоден за инсталација во кујната шкафот Кревање на капакот од прибл. 50 mm преку отворање на вратата; за кабинети со шарки врата и од 40 см ширина; може да се монтира на двете страни; може да се додадат на лево или десно; вклучува монтажа материјал и инструкции за инсталација (англиски јазик не е загарантирана).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40