• Неодамнешно
На еден Чекор До бебето-девојчиња, Плетени Туника и Legging Сет

На еден Чекор До бебето-девојчиња, Плетени Туника и Legging Сет

Buyers rating:
DEN 244.08

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 60% Памук, 40% Полиестер.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Сет вклучува 3/4 ракав Poplin туника со печатени legging.Копчето фронт со јака и факултативниот се тркалаат надолу ракав.Туника должина со империја половината.Се повлече на маскирна legging со еластичен појас.Мека поврзана ткаенина со лесно се вклопуваат.На еден Чекор До носи сезоната мора да се изгледа.Од нашата мека потпис leggings на нашата симпатична печатени блузи, имаме ви се покриени од глава до пети.Нашата забава, свежа боја на палети направете го тоа лесно да се меша и натпревар.Мајка може да смета на нас за квалитет, дизајн и издржливи ткаенини што трае.Симпатична отпечатоци, нахален графика и трендовски детали ќе ја имаат постигнување на Еден Чекор До повторно и повторно!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат