• Неодамнешно
Teerwere Накит Складирање Организатор Рек Накит Екранот Рек Транспарентен Накит Екранот се Прикаже Реквизити Ѓердан Екранот Рек Накит Екранот Рек 3pcs Решетката за Зад?

Teerwere Накит Складирање Организатор Рек Накит Екранот Рек Транспарентен Накит Екранот се Прикаже Реквизити

Buyers rating:
DEN 489.60

Количина на стоки

Накит Организација е лесно со оваа компактна накит држачот за жените,овој специјализиран накит решетката е идеален за ограничен простор и пакети до лесно за чување кога не е во употреба.По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во времето.Материјал : метал,акрилик.Накит екран зачувување на носителот,ви помага да ја организирате обетки,белегзија,ѓердани,итн,вашата исклучителна накит никогаш нема да биде jumbled во некоја фиока.Мулти-функција селекции,отстранлив,простор за заштеда.ORGANZIER : убава производ не само што го одликува вашата маса,Накит Организатор е одличен подарок за жени и девојки од сите возрасти.Пакување листа : 3 x Накит Багажник,Нема други додатоци се вклучени.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликите во стрелаштво светла,монитори,и личното разбирање на бои,може да биде благо боја разлики помеѓу фото и вистинскиот објект.На крајот,на вистинскиот објект ќе преовладува.2. Ве молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат