• Неодамнешно
ANEMAT Компатибилен со iPhone 13 Случај, Јасно Случај Маска за iPhone 13 2021 6.1 инчи [Надгради Материјали] [Анти Yellowing] [Shockproof Заштитна] Тешко КОМПЈУТЕР Назад со Флексибилни TPU Бра?

ANEMAT Компатибилен со iPhone 13 Случај, Јасно Случај Маска за iPhone 13 2021 6.1 инчи [Надгради Материјали]

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

[Компатибилен за i Phone 13 6.1"] Само компатибилни со i Phone 13 6.1" 2021 Нови Пуштен на слобода, а не и за сите други модели.Поддршка за безжично полнење. [Екран и Камера за Заштита] поставените работ дизајн и леќа дизајн на рамка сеопфатна екран и задна камера заштита.Тоа е направен од високо-квалитет, мазна и еластична TPU материјал, кој помага во заштитата на вашиот екран и камера од гребнатини.Тоа може подобро да ја заштитите за i Phone 13 случај јасно. [Кристално Јасна и Анти-Yellowing] Користење на германските високо-одделение TPU и PC анти-yellowing материјали.На PC материјал е отпорно на гребење, со цврстината на 4-5 H, не е лесно да се процени, може да се спречи yellowing и стареењето, секогаш чува кристално јасно, не е лесно да се биде изгребани, така што мобилниот телефон е секогаш како нова.Наменета за i Phone 13 случај. [Капка Заштита] хард КОМПЈУТЕР назад и мека TPU рабови се обезбеди почеток и пад заштита.Оваа заштитна случај е исто така опремен со отпорност на завеси во 4 краишта ефикасно да се заштити вашиот телефон од капки и испакнатините.Специјално дизајнирани за i Phone 13 јасен случај. [Прецизни Cutouts] Нашите заштитни случај совршено се вклопува со i Phone 13, оставајќи простор за копчиња и чување од прашина.Прецизна cutouts овозможи лесен пристап до сите порти, звучници, камера, копчиња и други карактеристики.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40