• Неодамнешно
WellnessMats PuzzlePiece Колекција L Серија Сива Анти-Замор Мат, 7.5 x 6.5 Нога

WellnessMats PuzzlePiece Колекција L Серија Сива Анти-Замор Мат, 7.5 x 6.5 Нога

Buyers rating:
DEN 3598.80

Количина на стоки

Wellness Mats Puzzle Piece 3 FT Широк 3-Парче Агол Анти-Замор Кат Мат Сет.Скроени да ги задоволат вашите индивидуални потреби - Wellness Mats Puzzle Piece Колекција е првиот од својот вид.Единствената анти-замор мат кој ви овозможува да се создаде вашиот совршен големина анти-замор мат, со комбинирање посветен мат делови за да одговара на должината на вашиот простор.Креирате неограничен должини со нашите Тркач Серија или пак крива (околу кујнски остров) со нашите L-Серија едноставно со внесување на вашиот сопствен парчиња заедно создавајќи совршено мазна површина.Како и сите Wellness Mats, Puzzle Piece е ергономски дизајнира, развива и обезбедува ненадмината удобност, безбедност, помош и поддршка, додека ви застане, каде и да застане, а нивниот 7-година сеопфатна гаранција гаранции за тоа.Не-пропадна врвот 19 lbs.Конфигурација 2 - 6.5' x 6' Мат 1 Димензии : 45" L x 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 33" x 33" Мат 3 Димензии : 39" L x 36" W; 17.8 lbs.Конфигурација 3 - 6 "x 6' Мат 1 Димензии : 39" L x 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 33" x 33" Мат 3 Димензии : 39" L x 36" W; 25 кг.Конфигурација 4 - 7' x 6' Мат 1 Димензии : 96" L X 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 44"L x 44" W Мат 3 Димензии : 96" L X 36" W; 35 кг за Конфигурација на 5 - 7' x 6.5' Мат 1 Димензии : 96" L X 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 44"L x 44" W Мат 3 Димензии : 78" L X 36" W; 31.3 lbs Конфигурација 6 - 7' x 7' Мат 1 Димензии : 96" L X 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 44"L x 44" W W Мат 3 Димензии : 96" L X 36" W; 35 кг за Конфигурација на 7 - 7.5' x 6.5' Мат 1 Димензии : 57" L x 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 33" x 33" Мат 3 Димензии : 45" L x 36" W.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40
WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56