• Неодамнешно
за Asus Zenfone 8 ZS590KS Случај,со Држачот на СТП Кожа + [TPU Школка][Потпирачот][Картичка Слотови] Магнетно Folio Покритие за Asus Zenfone 8 ZS590KS Телефон Случај (Сина)

за Asus Zenfone 8 ZS590KS Случај,со Држачот на СТП Кожа + [TPU Школка][Потпирачот][Картичка Слотови] Магнетно

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

Забелешка : Овој случај е за Asus Zenfone 8 ZS590 KS Телефон Случај, не одговара за други модели!.Направени со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, исто така, е во шок абсорбента материјал .ја спречува гребнатини на вашиот телефон.Безбедна Паричникот Случај : Овој паричник Телефон Случај Изградена во 3 кредитни картички слотови и 1 парични прегради за чување на вашата кредитна картичка, лична карта, банкарска картичка, бизнис картичка, возачот лиценца и пари.Ова е Мулти-функција паричникот Телефон случај, Совршена Комбинација на паричникот и мобилен телефон случај.Погоден за секојдневниот живот и бизнис патување.магнетни затворање обезбедува вашиот телефон, на пари и картички во безбедноста.Задниот поклопец е виткање и поддршка, Совршен за видео разговори и гледање филм.Може да биде лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки.Имајте на ум : **Додатоци САМО, телефонот не се вклучуваат.Дизајниран за Asus Zenfone 8 ZS590 KS Случај сопствениците кои преферираат минималистички стил заштита.Исклучителна cutouts понуда полесен пристап до сите порти, сите копчиња, сензори, звучници и камерата на вашиот телефон.Издржливи Заштита, Опфаќа сите четири ќошиња на вашиот Телефон и вклучува покрена рабовите за да се спречи екран гребнатини.На folio флип стил отворањето со магнетни затворање Заштита на вашиот уред од гребнатини, прашина, шок и отпечатоци Стојат Приказ на Дизајнот, оваа стојат прекривачот ви овозможува да уживате во вашиот телефон без да се држи со рака, дури и кога ќе направите некоја работа, сеуште можете да уживате во вашите омилени видео.Материјал : СТП Кожа Компатибилен Компатибилен со Asus Zenfone 8 ZS590 KS Телефон Случај Само, тоа нема да работат со други модели на Пакетот Вклучува : 1 X видиме Случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас�

DEN 2228.88
Џонатан Адлер Месинг Таблета Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Џонатан Адлер Месинг Таблета Кутија

Увезени.Debossed 'Xanax 1.0' букви, Полиран финиш.Должина : 4.75 во / 12cm.Висина : 1.25 во / 3cm.Увезени, Индија.Ширина : 3в

DEN 3552.00
DEALPEAK Бебе Кревет Организатор Виси Кеси Креветчето Торба Ноќни Организатор Складирање Торба 3 Џебови за Облека,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DEALPEAK Бебе Кревет Организатор Виси Кеси Креветчето Торба Ноќни Организатор Складирање Торба 3 Џебови за Облека,

Факултативна Боја : Розова, Зелена, Сина.Направени на квалитетот најлон материјал, кој е мек и удобен за �

DEN 1442.40
Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52