• Неодамнешно
Koloa Surf Голема Бела Ајкула Логото Тешки Памучни Маици во Редовна, Голем и Висок

Koloa Surf Голема Бела Ајкула Логото Тешки Памучни Маици во Редовна, Голем и Висок

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Koloa Surf Голема Бела Ајкула Т-Маица.Ништо не удира оваа традиционална т-маица во удобноста, флексибилност и секојдневен стил. 6.1-унца, 100% мека откачи памук. 98/2 памук/поли (Пепел). 90/10 памук/поли (Атлетик Хедер). 50/50 памук/поли (Темно Хедер).Rib поврзана јака.Рамо до рамо назад вратот лента.Со гордост се печатени во НАС.Во Големини : Мали (35-37), Средна (38-40), Големи (41-43), X-Large (44-46), 2 X-Голем (47-49), 3 X-Голем (50-53), 4 X-Голем (54-57), 5 X-Голем (58-60), 6 X-Голем (61-63).Koloa Surf Голема Бела Ајкула Т-Маица.Адвокатско тешка категорија 6.1-унца, 100% мека откачи памучни Маици во Редовна, Големи и Високи Големини.Сигурен избор за удобност, мекост и издржливост.Koloa Surf Ко.Логото печатени на предниот дел на кошулата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат