• Неодамнешно
Пакет - 9 Предмети: СПИ HD10 20 на Тркала Чад 35 R4 Гуми [4x137 Топ Моделот 10mmx1.25 Повлечи Комплет]

Пакет - 9 Предмети: СПИ HD10 20 на Тркала Чад 35 R4 Гуми [4x137 Топ Моделот 10mmx1.25 Повлечи Комплет]

Buyers rating:
DEN 856.80

Количина на стоки

4x137 Топ Моделот 10mmx1.25 Повлечи Комплет.Вклучува Монтажа, СЛОБОДНИ Повлечи Ореви & Вентил Произлегува!.Пакет на : (4) СПИ HD10 20x7 АТВ/UTV Тркало - Мат Црна/Чад (4/137) 4+3 [20 HD1017] + (4) СПИ R4 Радијална (8ply) АТВ/UTV Гуми [35x9-20] + (1) Rugged PRO Хром Повлечи Комплет & Вентил Произлегува - 10мм x 1.25" [Beveled] + (4) Гуми на Планината АТВ/UTV Тркала.Пакетот вклучува : (4) СПИ HD10 20x7 АТВ/UTV Тркало - Мат Црна/Чад (4/137) 4+3 [20 HD1017] + (4) СПИ R4 Радијална (8ply) АТВ/UTV Гуми [35x9-20] + (1) Rugged PRO Хром Повлечи Комплет & Вентил Произлегува - 10мм x 1.25" [Beveled] + (4) Гуми на Планината АТВ/UTV Тркала 4x137 Топ Моделот 10mmx1.25 Повлечи Комплет.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40