• Неодамнешно
RC260 JEI1 Замена Основните Далечински Работа за ПРВ 1 Серија/D100 ТВ 32D100 40D100 49D100

RC260 JEI1 Замена Основните Далечински Работа за ПРВ 1 Серија/D100 ТВ 32D100 40D100 49D100

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

RC260 JEI1 Замена Основните Далечински Работа за ПРВ 1 Серија/D100 ТВ 32 D100 40 D100 49 D100. Ако не можете да го пронајдете го бројот на моделот од нашата листа, ве молиме оставете ме пораки и ние може да се провери за вас.Тоа е програмиран веќе, можете да ги користите веднаш по вметнување на нови батерии.Извор на енергија : 2* AAA Алкална Батерии(Не се Вклучени).RC260 JEI1 Замена Основните Далечински Работа за ПРВ 1 Серија/D100 ТВ 32 D100 40 D100 49 D100 Comptaible со TCL ТВ Модели како што е подолу : 1 Серија/D100 ТВ 32 D100 40 D100 49 D100 Ако не можете да го пронајдете го бројот на моделот од нашата листа, ве молиме оставете ме пораки и ние може да се провери за вас.Карактеристики : 1. Тоа е основниот стандард замена на далечинскиот управувач. 2. Тоа е програмиран веќе, можете да ги користите веднаш по вметнување на нови батерии. 3. Извор на енергија : 2* AAA Алкална Батерии(Не се Вклучени) *Ако било какви прашања кога сте со користење на remote control, ве молиме слободно да ме остави пораки, ние може да се најдат решение за вас. *Ако не сте сигурни право далечински модел за вашиот ТЕЛЕВИЗОР или soundbar, ве молиме ги споделите со нас моделот броеви и ние може да се бара за вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40