• Неодамнешно
QJWGJA Автомобил 10pc 150mm Автомобил Полирање Подлога 6 Инчен полски Шанса Влошки Волна Полирач Хаубата Автомобил Боја се Грижи за Автомобил Полирање, Пескарење, Шанса (Б?

QJWGJA Автомобил 10pc 150mm Автомобил Полирање Подлога 6 Инчен полски Шанса Влошки Волна Полирач Хаубата Автомобил

Buyers rating:
DEN 453.60

Количина на стоки

Широка Примена : се Користи за шанса, полирање, запечатување и чистење на различни премази за да се подобри нивната текстура.Одлично за автомобил и мотор полирање.Мека и парична казна вештачка волна материјал, не ја оштети бојата на површината.Може да се користи во пневматски или електрични ротациони полирач.Полски вашиот автомобил боја површини без ризик од гребење.Лепило Велкро резервна поддршка за лесно отстранување и повторно да се користи.Овие полирање сунѓери се обновливи и може да се мијат со ладна вода по употреба.Тие може да се користи на пневматски полирање машини и електрични машини за полирање.Материјал : Вештачка волна, брусен back Outer Дијаметар : 150mm Size : 6inch Package incleded : 10pcs Автомобил полирање pad Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56