• Неодамнешно
Стакло Полирање Комплет Нула Отстранување Собата, 34 Компјутери Длабоко Scratch Remover Ceric Диоксид Абразивни Дискови полски Подлога се Чувствува за ветробранското стакл?

Стакло Полирање Комплет Нула Отстранување Собата, 34 Компјутери Длабоко Scratch Remover Ceric Диоксид Абразивни

Buyers rating:
DEN 732.48

Количина на стоки

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Овој Cerium Оксид Стакло полски Комплет е најдобар полирање во прав за да стакло нула, бидејќи на хемиска и физичка реакција.Ceric Диоксид, Прав Капацитет : Прибл. 8 Мл(230 g); Може да се користи за да се отстрани wiper сечилото штета, scuffs, вода депозити.ЛЕСНО ДА ја КОРИСТИТЕ Оваа Чаша полски и Scratch Remover е лесен за секого, само се меша во прав со вода и се аплицираат на стаклена површина со полирање како е да се врати изгребани прозорци, огледала, автомобил ветробрани, дури и кола фарови за како-нова состојба.ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ 1 x 230 g Cerium Оксид во Прав; 1 x 2.5 cm Чувствува Полирање на Тркала; 1 x 2.8 cm Чувствува Полирање на Тркала; 2 x Полирање Диск Со 6 мм Вежба Адаптер; 4 x 5см Дијаметар Волна Полирање Подлога; 25 x Абразивни Диск(5 Парчиња/Секој Чакал).ШИРОКО АПЛИКАЦИИ Овој Изгребани Стакло Поправка Комплет може да се користи за да се отстрани wiper сечилото штета, scuffs, сообраќај филм, вода депозити.Може да се користи на било ветробранското стакло, задните или страничните прозорци или било кој друг вид на стакло јас.e.зајакнато стакло, двојно глазирани единици, windows, патио врати, стакло маси, туш екрани, риба тенкови, аквариум. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА за Вашето задоволство е наш приоритет.Ние ќе ви обезбедиме висок квалитет Предмети, и да се осигура задоволството на клиентите.Ако постои било каков квалитет проблем на нашиот производ или не сте задоволни со вашиот купите во нашата продавница, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и ние сме секогаш подготвени да помогнат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат