• Неодамнешно
SOHO|Поспан Природни Бебе Пелени, Направени од Органски Памук и Екстракт од Бамбус, Врвна Удобност и Сувост,– за Еднократна употреба Пелени 18 Брои - Size 6 Плус Пелени, Д?

SOHO|Поспан Природни Бебе Пелени, Направени од Органски Памук и Екстракт од Бамбус, Врвна Удобност и Сувост,–

Buyers rating:
DEN 264.00

Количина на стоки

Од суштинско значење Мека Пелени : Имаме за цел да му овозможи на вашето бебе со совршена монтажа nappy во сите фази на раст, од вашето новороденче нагоре, со удобноста секогаш се нашиот приоритет број еден.Сите наши пелени имаат wetness индикатор, што ќе ви овозможи да се види на полнотата на пелена, без да се наруши вашето бебе.Сите Природни и Хигиенски : Нашата пелена е помешани со природен екстракт од бамбус влакна за да помогне да се направи на nappy повеќе абсорбента.Ние се користат органски памук за да се помогне во подобрување на сувост и помогне да се заштитат против чувствителна кожа.Противалергиски : Нашата пелени се исткаени со чиста вода и да се обезбеди врвен комфор и екстремни мекост, чување на вашите малечки среќни.Супер Меки Еластичен-Крила : Супер Меки Еластичен-Крилја се прилагодува на вашето бебе е стомак за нежна сит се вклопуваат.Продавница Самоуверено : Ако имате било какви прашања или прашања во врска со производ, ве молиме слободно да контакт, ние Сигурно ќе ги реши вашите проблеми.Дали знаете дека вашето новороденче кожата може да биде до 30% потенки отколку возрасни кожата, што го прави екстра чувствителни на триење и иритација?Вие сте чувствителни за вашиот малку еден, што е само физички.Тие се толку мали, толку чисто, толку нежни.И, се разбира, вие не сакате ништо штетно да се допре нивните деликатна кожа.Имаме за цел да му овозможи на вашето бебе со совршена монтажа nappy во сите фази на раст, од вашето новороденче нагоре, со удобноста секогаш се нашиот приоритет број еден.Сите наши пелени имаат wetness индикатор, што ќе ви овозможи да се види на полнотата на пелена, без да се наруши вашето бебе.Нашите пелена е помешани со природен екстракт од бамбус влакна за да помогне да се направи на nappy повеќе абсорбента.Ние се користат органски памук за да се помогне во подобрување на сувост и помогне да се заштитат против чувствителна кожа.Нашите пелени се исткаени со чиста вода и да се обезбеди врвен комфор и екстремни мекост, чување на вашите малечки среќни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се дв

DEN 350.40
WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56