• Неодамнешно
Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна Соба за Расадник

Бања Играчка Организатор Торба, Бања Играчка Торба животната Средина‑Пријателски Ѕид Виси за Бебе Соба за Дневна

Buyers rating:
DEN 350.40

Количина на стоки

Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се движи од играчка складирање торба за било која позиција.Играчка за складирање торби не се ограничени да се бања употреба.Можете да го користите да се среди дневната соба, бебе соба, расадник, и продавница за играчки и други предмети.Направи на безбеден и животната средина‑пријателски полиестер, водоотпорен материјал со квалитет.Се користи за чување на играчки или работи што треба.Цртан филм моделирање, вшмукување чаша дизајн, може да се adsorbed на непречено ѕид, мрежа дупка дизајн за да се исцеди водата.Лесен и брз.Морон, треба да се користат за непречено ѕид.Влажни морон со вода и притиснете тешко да се направи тоа на фирмата.Функција : 1. Направи на безбеден и животната средина‑пријателски полиестер, водоотпорен материјал со квалитет.Се користи за чување на играчки или работи што треба.2. Со два вшмукување чаши, може да биде цврсто прикачен на непречено ѕид без лепак, така што ќе може да се движи од играчка складирање торба за било која позиција.3. Лесен и брз.Морон, треба да се користат за непречено ѕид.Влажни морон со вода и притиснете тешко да се направи тоа на фирмата.4. Играчка за складирање торби не се ограничени да се бања употреба.Можете да го користите да се среди дневната соба, бебе соба, расадник, и продавница за играчки и други предмети.5. Цртан филм моделирање, вшмукување чаша дизајн, може да се adsorbed на непречено ѕид, мрежа дупка дизајн за да се исцеди водата.Спецификација : Предмет Тип : Бања Играчка Организатор Bag Material : Полиестер Големина : Прибл. 53 x 36cm / 20.9 x 14.2 in Suitable Возраст : Над 3 Години Опис : Цртан филм форма, вшмукување чаша дизајн, може да се adsorbed на непречено ѕид, мрежа дупки да се исцеди water Characteristics : Одвод на вода и да се дише, со вшмукување чаша виси на ѕидот дизајн заштедува простор, квалитетни и издржливи.Пакет Листа : 1 x Бања Играчка Организатор Bag2 x Вшмукување Чаша .

Карактеристики на стоката

Item Type:
Bath Toy Organizer Bag
Material:
Polyester 
Size:
Approx. 53 x 36cm / 20.9 x 14.2in
Suitable Age:
Above 3 Years Old 
Description:
Cartoon shape, suction cup design, can be adsorbed on the smoothly wall, mesh holes to drain water
Characteristics:
Drain water and breathable, the suction cup hanging wall design saves space, high quality and durable.
Package List:
1 x Bath Toy Organizer Bag :
2 x Suction Cup  :

Купувачи како што сакаат