• Неодамнешно
Денот на благодарноста Падне Тикви Остава Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за Складирање Кошница, со Рачка Валкана Облека Забавува Сп

Денот на благодарноста Падне Тикви Остава Pop-Up Перење Забавува Расклопна Перење Кошница со Капак Количка за

Buyers rating:
DEN 643.20

Количина на стоки

[Издржливи Материјали] - виткање складирање кошница е направен од 210 D обвивка, комплетна облека покриеност за да се спречи fissuration.Со цврста дното, производот е подолг живот.Пролетта е направен од силна нерѓосувачки челик жица, кој е силен и лесно да се свитка. [Удобен дизајн] - На здрав пролет-натоварени структура и ја задржува складирање кошница стои кога е празна, или пак можете да одберете да го компресира за да се зачува простор.Целосна zippered капак, запечатени и прашина-доказ.На засилен се справи ви овозможува лесно да ја преместите во било која позиција. [Соодветна Големина] - големината на виткање складирање кошница е 15.7*15.7*18.5 инчи, кој може да се одржи на валкана облека треба да се справи со секој ден.Направи вашата облека во едно место и влага-доказ.Кога веќе не ги користите, може да се компресира до облик, со височина од само 2 инчи да ја зачувате на вашиот простор. [Мулти-користи] - складирање кошница има широк спектар на употреба и е многу погоден за облека и играчки и спортски стока сакате да го зачувате.Складирање кошница е погодна за многу прилики како што се перење, затворен, кампување, пикник, играчка за складирање на тревникот градина и така натаму. [Перење Совети] - складирање кошница не е машина перат, белење, хемиско чистење и собори на сушење.Препорачливо е да се мијат со рака или избришете ја со влажна крпа.Точниот метод за перење да може ефективно да го подобрите вашето искуство.Pop-up перење попречи е одличен избор за заштеда на простор во вашиот дом.Тоа може да биде исполнет со облека или прибор, играчките, и да се направи вашиот дом чист и уреден.Зошто да изберете нашите големи складирање кошница? - Погоден Големина на : 15.7*15.7*18.5 инч,ги Задоволат секојдневните потреби. - Издржлив Материјал : 210 D обвивка,спречување на fissuration и влага доказ. - Удобен Дизајн : Свитлива,зајакнати се справи,dustproof со капак. - Личноста Шема : Уникатни отпечатоци може добро облагородување вашата дневна соба. - Мулти-употреба : Погоден за перење, затворен, кампување, пикник, играчка складирање, тревник и градина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна

платно.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен, совршена големина со капацитет �

DEN 479.76