• Неодамнешно
ACEXINYAN Тропски Остава Ѕид Decals Отстранлив Џунглата Зелени Палми Дрво Фабрика Ѕид Налепници за Дневна Соба Детска Соба Спална соба Оркестарот Playroom

ACEXINYAN Тропски Остава Ѕид Decals Отстранлив Џунглата Зелени Палми Дрво Фабрика Ѕид Налепници за Дневна Соба

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

【Живи Растителни Дизајн】 : зелени лисја ѕид decals е дизајниран со тропските растителни елементи.Тие ќе се трансформира во вашата соба во шармантна и креативна декорација стилови.Нашите џунглата ѕид оркестарот налепници се дизајнирани за да додадете боја и возбуда во вашиот дома декор или реновирање на проектот. 【Декоративни Ѕид Налепници】 : На monstera дланки лист налепници одговара и за дневна соба,трпезарија,ТВ на ѕид,на врата,кујна,студија,детска соба или на други места што сакате да ги красат. 【Растенијата Ѕид Decal】 : Изработени од еко-пријателски ПВЦ,може да се прилагоди на позадината според вашите сопствени желби. 【Лесно Да се Примени & Отстрани】 : Само лупам и стап.Зелено растение ѕид декор може да се залепи на било мазни површини, ѕидови, мебел, плочки, огледала и прозорци. 【Пакет】 : ќе добиете 2 на 16.92×23.62 инчен тропски позадина.Тоа е одлично сврзување момент за вас и вашите деца.Можете да DIY вашата спална соба или дневна соба и да креирате ваши сопствени обрасци и сцена.Како да се use Choose мазна, чиста и сува површина.Земете одредување на налепници од хартија.Се држи на налепници за на ѕид и да се поттикнат тешко, така што налепници нема да падне долу.Цврсто се придржуваат до површината, и притиснете го копчето за меурчиња нанадвор.Дали има меурчиња, чистење на мазната површина за прв, а потоа ставете го.Обемот на Application The дрво ѕид налепници може да биде вметнат на насликаните ѕидови, мазна позадини, плочка површини, дрвени површини, метални површини, стаклените површини, пластични површини, мермер подови, фрижидери, итн.Тоа не е погоден за пепел-пролевање ѕидови , potted површини и нерамна позадина.Ако имате било какви прашања во врска со купувањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56