• Неодамнешно
Одделение една Метал 4-Ниво Свитлива Shelving Единица со Рициново Тркала, Тешки Складирање Организатор Полици Решетката за Кујна, Гаража, Студија, Пекарите Плакарот

Одделение една Метал 4-Ниво Свитлива Shelving Единица со Рициново Тркала, Тешки Складирање Организатор Полици

Buyers rating:
DEN 2030.40

Количина на стоки

Премиум Квалитет : Оваа полица е направен од врвен квалитет метал кој е лесно да се чисти и да не рѓа.На страна мрежи се заштити работи од лизгање и испаѓање.Лесен за Употреба : Оваа полица е пред се собраа, можете да ги користите лесно.Со 4 рициново тркала, можете да го однесе каде што сакате. 2 lockable тркала прави да биде здрав кога ќе се стави работите на тоа.Голема Тежина Капацитет : Оваа издржлива метална рамка со триаголник структура дизајн им овозможува тоа да се држи до 400 фунти (100 фунти неделно ниво).Мултифункционален Цели : Оваа полица може да се користи во спалната соба, студија, гаража, кујна, магацин и сл., за да ви помогне да ги задржи вашата соба чисти и да се зачува простор.Задоволството на клиентите Служба : Ние, обезбедува професионални услуги на клиентите пред и по купувањето.Треба да имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Оваа складирање полица заштедува простор во вашиот дом, канцеларија, студија и др.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56