• Неодамнешно
Ferilinso 3 Pack Екран Заштитник за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021 [Не за Мото G Моќ 2020] [Калено-Стакло] [Воената Заштитна] [Случај Пријателски] [Анти-Отпечатоци] [Анти-Нула] [Бало

Ferilinso 3 Pack Екран Заштитник за полнење за Motorola Мото G Моќ 2021 [Не за Мото G Моќ 2020] [Калено-Стакло]

Buyers rating:
DEN 1233.60

Количина на стоки

❤ [ Пакет се Вклучени] 3 pack Калено Стакло Екран Заштитник. ❤ [Целосна Покриеност Заштита] Целосна покриеност и совршено се вклопуваат за објективот на камерата за заштита на леќите од гребнатини, прашина , вода или случајна штета. ❤ [Висока Дефиниција] Не влијае на led, HD екран, светлина на 99.99%, одржување на вашиот телефон оригиналната слика. ❤ [Анти-Вирусот] Нано-електростатско автоматско адсорпција технологија, не е лесно да се падне, лесна инсталација, без меурчиња и да нема остатоци кога отстранети. ❤ [Случај Пријателски] Лесна инсталација поради отворена работ дизајн, Ferilinso е леќи на камерата ќе ви овозможи да се користи речиси разни случаи.Ferilinso Екран Заштитник Калено Стакло no-кавга обезбедува лесно заштита.Лесно да се Примени - Едноставни инструкции се овозможи брз и кавга бесплатна инсталација.Кристално Јасно Висока Дефиниција и Чувствителни на Допир – Пријатно гледање искуство со неверојатна реакција.Отпорен на гребење и Shatterproof – Направени од супериорен 9 H калено стакло со Oleophobic Анти-Отпечатоци Слој за да се намали отпечатоци од прсти.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56