• Неодамнешно
SURPHY Мат Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај 5.4 инчи 2020, Проѕирен Мат Матирано Случај (Анти-Отпечатоци од прсти & Анти-Нула) Дизајн за iPhone 12 Мини (Црна)

SURPHY Мат Случај Компатибилен со iPhone 12 Мини Случај 5.4 инчи 2020, Проѕирен Мат Матирано Случај (Анти-Отпечатоци

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

【Компатибилен со i Phone 12 Мини】Овој Мат случај специјално дизајнирани за i Phone 12 Мини 5.4 инчи (2020 Објави). 【Премија за Заштита】На мат случај за i Phone 12 Мини е составен од мека TPU рамка и цврсти тешко акрилик назад, што дава добар шок, пад заштита и нула отпор, го заштитува вашиот телефон од гребење и nicks од секојдневна употреба. 【Камера & Екран Заштита】Кој доволно го воскресна рабовите да се укине екран и камера исклучување на рамна површина да го заштитите вашиот телефон пред екран и задна камера од искршената или пукање. 【Чувствителни Одговорно Копчиња】Опремени со независни црвените копчиња, на тој начин светла, видлив.На самостојна копчето прави секој кликнете како среќна што не школка и има јасни тактилни повратни информации. 【Мат Случај за i Phone 12 Мини】Мат случај за i Phone 12 Мини има силна потпора и не се лизга надвор од ваши раце или џебови.Без разлика каде ќе го користите, вашиот отпечаток нема да остане на вашиот телефон случај.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат