• Неодамнешно
Се Справи Со Бања Тело Четка Отстранлив Наежвам Exfoliating Сува Кожа Назад Scrubber Туш Чистење Massager

Се Справи Со Бања Тело Четка Отстранлив Наежвам Exfoliating Сува Кожа Назад Scrubber Туш Чистење Massager

Buyers rating:
DEN 2121.60

Количина на стоки

Материјал : ABS.Sise : 43*6.8 cm.Боја : покаже како слики.Тоа функционира одлично како сува кожа четка, назад scrubber, exfoliator и целулитот massager.Секој дел од exfoliating сува кожа scrubber беше третирана за долго време, се применуваат на сите кожата, без алергии.Доволно долго се справи со : 43cm совршено дрвена рачка е лесен за чистење на кој било дел на телото (се вклучуваат е тешко да се постигне места).Бања четка со дрвена рачка и овална наежвам четка отстрани справи и да го користите како рачен чистење со четка, лесна-за-зафат се справи со се протега вашиот дофат на оние тешко да се добие места, назад на пример рака за лесно одржување.Користењето на оваа бања тело четка не само што ќе го подобри важна функцијата на имунолошкиот систем и дневни detox но помагаат да се намали и да се спречи затнат порите, елиминирање на заморот и потоа подобрување на спиењето,им помага на чистење е тешко да се постигне места,одлична назад scratcher.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да

DEN 287.28