• Неодамнешно
УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА UAG iPhone Xs/X [5.8-инчен Екран] Монарх [Црна] Солиден Shockproof Воена Капка Тестирани Заштитна Маска

УРБАН ОКЛОП ОПРЕМА UAG iPhone Xs/X [5.8-инчен Екран] Монарх [Црна] Солиден Shockproof Воена Капка Тестирани

Buyers rating:
DEN 296.64

Количина на стоки

Рачно изработени, пердув-светло конструкција со 5 слоеви на заштита со врвот жито кожа & метален хардвер.UAG Монарх i Phone случаи се Apple Плати & безжични полнење компатибилен.Карактеристики мека влијание-отпорни core & саќе влечење зафат.Ултра-одговорно тактилни копчиња дава јасни, чисти кликнете-чувствуваат за подобрување на функционалноста.Ги исполнува 2 X воена капка-тест стандарди (МИЛИ СПИ 810 G 516.6) и доаѓа со 10-годишна ограничена гаранција.Рачно изработени, пердув-светло конструкција со 5 слоеви на заштита со врвот жито кожа & метален хардвер.UAG Монарх i Phone случаи се Apple Плати & безжични полнење компатибилен.Карактеристики мека влијание-отпорни core & саќе влечење зафат.Ултра-одговорно тактилни копчиња дава јасни, чисти кликнете-чувствуваат за подобрување на функционалноста.Ги исполнува 2 X воена капка-тест стандарди (МИЛИ СПИ 810 G 516.6).Рачно изработени, пердув-светло конструкција со 5 слоеви на заштита со врвот жито кожа & метален хардвер.UAG Монарх i Phone случаи се Apple Плати & безжични полнење компатибилен.Карактеристики мека влијание-отпорни core & саќе влечење зафат.Ултра-одговорно тактилни копчиња дава јасни, чисти кликнете-чувствуваат за подобрување на функционалноста.Ги исполнува 2 X воена капка-тест стандарди (МИЛИ СПИ 810 G 516.6).Урбан Оклоп Опрема производи одразуваат независен дух на нашите дизајнери и претставуваат посветеност на супериорен квалитет и изработка.UAG Монарх Серија е изградена со квалитетни материјали и се состои од 5 заштитни слоеви.Почнувајќи со UAG е потпис оклоп рамка и шок-отпорни јадро, помешани со топ-жито кожа, а поликарбонат стриже плоча, и легури на метал хардвер-завиткана во сите влијание отпорни на гума.Монархот случаи функција надгради страна костец со саќе влечење дизајнирана за да обезбеди поцврста потпора, како и преголеми тактилни копчиња за прецизна употреба.Дизајнот на камерата отворање обезбедува отсјај-слободен флеш, осигурувајќи дека случајот не се меша со потрагата за беспрекорна фотографии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна

платно.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен, совршена големина со капацитет �

DEN 479.76