• Неодамнешно
(2 Парчиња) Beukei Екран Заштитник Калено Стакло Компатибилен за Т-Мобиле REVVL V+ 5G (Т-Мобиле REVVL V ПЛУС 5G), Чувствителни на Допир,(6.82 инчи) Случај Пријателски, 9H Цврстина

(2 Парчиња) Beukei Екран Заштитник Калено Стакло Компатибилен за Т-Мобиле REVVL V+ 5G (Т-Мобиле REVVL V ПЛУС

Buyers rating:
DEN 164.40

Количина на стоки

Специјално дизајнирани за Т-Мобиле REVVL V+ 5 G само, да обезбеди максимална заштита за екранот на уредот.Hydrophobic и Oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Многу одговорно, чувствителен со јасност и ја задржува вашиот телефон е оригинална 3 D touch чувство без никакви пречки. 2.5 D Заоблени Рабови : Обезбеди повеќе Мазна рака чувство на сите рабови.Beukei ви обезбедува пријателска услуга на клиентите.Треба да имате било какви проблеми со нашите производи ние ќе се потрудиме да ви помогне.Компатибилни Модели на телефони : T-Mobile REVVL V+ 5 G Боја : транспарентна Пакување Содржина : 2 x Калено Стакло Екран Заштитник 2 x Прашина крпа 2 x Влажни Брише 2 x Прашина Отстранување Стап Функција 2.5 D Круг РаботДизајниран со помала покриеност на работ на филмот и не се меша во случајот Високо одговор со 99.99% точност. 9 H цврстина анти-нула, анти-екран кршење, добра отпорност.Анти-отпечатоци слој, нема отпечатоци од прсти, да ги задржи на екранот чисти.Меурчиња-го Ослободува, меурчиња ќе исчезне во рок од 24 часа.Како да се инсталира : ЧЕКОР 1 : После миење на рацете, по-позиција на екранот заштитник на уредот (лепило страна надолу ).ЧЕКОР 2 : Чистење на екранот на вашиот уред со Влажни Брише, а потоа избришете лево течност со микрофибер крпа.ЧЕКОР 3 : Чистење на прашина на екранот со сина прашина-апсорбира.ЧЕКОР 4 : Излупете исклучите некоја заштитна фолија од стакло екран заштитник.ЧЕКОР 5 : Притиснете го центарот на стакло екран заштитник и лепило ќе се применуваат себе.ЧЕКОР 6 : Отстранете мали меурчиња со нежно притискање нанадвор од центарот (се Овозможи 24 часа за помали меури целосно да исчезнат).Цел живот Замена Гаранција : Beukei ви обезбедува пријателска услуга на клиентите.Ако имате било незадоволство со нашите производи , замена ќе се навредуваат за вас, без каков било надомест.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модел

DEN 479.76
WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56