• Неодамнешно
YYQIANG 7/8 /9 Садови на Растенијата Стојат Бамбус, Мал Простор Тесен Цвет Садови Држачот за Агол, Дневна Соба и Балкон Бања Succulents Колонист Полица за Складирање, Прикажув?

YYQIANG 7/8 /9 Садови на Растенијата Стојат Бамбус, Мал Простор Тесен Цвет Садови Држачот за Агол, Дневна Соба

Buyers rating:
DEN 1581.60

Количина на стоки

【Еко-Пријателски Материјал 】Нашата фабрика застане е направен од еко-пријателски бамбус со лак на површината, што го прави овој стојат полица светла.погоден за повеќето средни бонсаи, planters и цвет садови. 【Голем Капацитет】Направени на повеќе дрвена полица кои можат да се сместат 7-9 цвет садови, совршен за декорирање на вашиот дом. 【Простор за Заштеда на енергија】Ова вертикална и редови дизајн нуди доволно простор за различни видови на растенија, па сите растителни живот може да напредува.Простор за заштеда, можете да го поставите на аголот на дневната соба, градината, балкон и спална соба. 【Повеќекратна Употреба】Овој цвет мирување полица се користи за двете flowerpots и украси.Прикажување на вашиот прекрасна potted растенија, книги, слики со убави спомени, играчки, шампионатот трофеј и црвено вино, сите го направат вашиот живот вонредни. 【Лесно да се Соберат】Ова растение застане е опремен со едноставни штици и завртки.Може да се соберат за успешно со затегнување на завртки со алатка.Нашите растенија стои со едноставни убава текстура и боја може да се вклопуваат добро со вашиот мебел стил; Покренати вашите омилени растенија во повисоко место и се населиле во вашиот агол, тоа го направи атрактивна и око-фаќање во вашиот дом.Средбата и со вашите дома декор и додадете посебен услов за вашата дневна соба, балкон, ходникот, градина, patios и сл.★ Спецификација : Материјал : Бамбус.Секое Ниво на Оптоварување : 5 kg Weight : 5-7 кг.Мебел структура : Stent структура.Дали да се соберат : Соберете.Функција : за дом, градина, тераса, конзерваториум и балкон.★ Advantage Stylish дизајн и неутрална боја, за да се вклопи со вашата градина двор décor.Доволно простор за складирање : место цвет садови, билки или оркестарот на нивоа.Овој материјал не ќе имате било какви хемиски загадувања и, исто така, ќе не било каква штета на здравјето на луѓето.★ Пакет содржи : Цвет мирување x 1,(појавување На производот во производот сликата не е вклучена во пакетот).★ Забелешка : Прирачник за мерење,ќе има 1-3cm грешка,ве молиме да се разбере.Ако мала мирис е нормално,тоа ќе исчезне во рок од два до три дена.Поради светлина и лични разлики во боја разбирање,ќе има мал боја разлика,во вид преовладува.★ Таму може да биде благо боја разлики поради снимање технологија и светлината на екранот параметри, па ве молиме да се разбере дека тоа е вистински производ!★ Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.★ Гарантен рок е 30 дена по купувањето, и ние нема да се врати или враќање на производи што надминува 30 дена!.

Карактеристики на стоката

Material:
Bamboo.
Each Tier Load:
5 kg
Weight:
5-7 kg.
Furniture structure:
Stent structure.
Whether to assemble:
Assemble.
Function:
for house, garden, terrace, conservatory and balcony.
★ Advantage :
Stylish design and neutral color to fit with your garden yard décor. :
Ample storage space:
place flower pots, herbs or decor on the tiers.
This material will not have any chemical pollution and also will not do any harm to people's health. :
★ Package include:
Flower stand x 1,(The matching product in the product image is not included in the package). :
★ Note:
Manual measurement,there will be 1-3cm error,please understand. :
If a slight odor is normal,it will disappear within two to three days. :
Due to light and personal differences in color understanding,there will be small color difference,in kind prevail. :
★ There may be slight color differences due to shooting technology and light display parameters, so please understand that it is an actual product! :
★ If you have any questions, please feel free to contact us by email. :
★ The warranty period is 30 days after purchase, and we will not return or refund products that exceed 30 days! :

Купувачи како што сакаат

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унисекс Новородено Бебе Момче Девојка Летна Облека Поставите Младата Солидна Ребрести Облека Копчето Џеб Кратко

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 95% Памук, 5% Spandex.Увезени.Drawstring затворањ

DEN 191.52
TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

TJLSS Сива Пластика Складирање Кутија, Едноставен Стил Фиока-Стил Складирање, Ѓердан, Обетки и Прстен Организатор

На фланелен боксери може да бидат земени за лесно чистење и може да се комбинираат според барањата.Плас

DEN 2228.88