• Неодамнешно
Сет од 2 Кафе. Сончоглед.Јапонски Kutani опрема. ktn-k7-1015

Сет од 2 Кафе. Сончоглед.Јапонски Kutani опрема. ktn-k7-1015

Buyers rating:
DEN 2090.40

Количина на стоки

Превозот цената е вклучена да U. S. и МОЖЕ да се од Јапонија.Тоа обично трае 7-14days за deliverly.Големина : width9.2cm X depthcm X height7.5cm, Капацитет кз.Kutani опрема е стил на Јапонски керамика порцелан.Брод од Јапонија.куп : W : 9.2 x H : 7.5 cm, Чинијата : W : 13.7 cm Хартија кутија.Како секоја ставка е рачно изработени, обликот и бојата се единствени, не е точно идентични со примерокот слика.Подароци за денот на Мајката, Таткото ден, Роденден слави.Големина : Width9.2cm Depthcm Height7.5cm Capacitycc,@ Сет од 2 Кафе.Сончоглед.Јапонски Kutani опрема., Kutani опрема е стил на Јапонски керамика порцелан.Брод од Јапонија.куп : W : 9.2 x H : 7.5 cm, Чинијата : W : 13.7 cm Хартија кутија, порцелан стил е познат по повеќе бои, како што се зелените, блуз, жолта, purples, а црвените,и смели дизајни покривање на најголем дел од површината на секое парче.Предизвикувајќи од горење и друга причина, обликот и бојата се единствени, не е точно идентични со примерокот слика.Предмети се испраќаат 3-5 дена по плаќање е потврдено.Во зависност од објектот, тоа ќе потрае 10-14 дена да брод за подготовка на дрвена кутија.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате прашања во врска со нашите предмети. ¡ Царинските давачки и давачки ¡ Меѓународни клиенти се одговорни за нивната земја царински давачки.Царински и други увозни давачки се би требало да бидат платени од страна на купувачот.Ве молиме потврдете го вашиот поштенски систем за понатамошни информации., Превозот Надомест за ЕМС Јапонија пост е вклучена во : Австралија, Канада, Кина, костарика, Хонг Конг, Индија, Индонезија, Израел, Макао, Малезија, Mexio, Нов Зеланд, Панама, Филипини, Puerto Rico, Сингапур, Јужна Кореја, Тајван, Тајланд, Турција, сад, Виетнам. /10 во САДдолар дополнителни Превозот Надомест на : Белгија, чешка, Данска, Финска, Франција, Германија, Грција, Унгарија, Ирска, Ирска, Холандија, Норвешка, Полска, Португалија, Романија, Русија, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Велика Британија. / 15 U. S. долар дополнителни Превозот Надомест на : Бразил.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модел

DEN 479.76
Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка

Употреба : може да се користи за да се одржи кабли над таванот или над подови или според корисничките бар

DEN 1251.36