• Неодамнешно
WellnessMats PuzzlePiece Колекција L Серија Сива Анти-Замор Мат, 7.5 x 7.5 Нога

WellnessMats PuzzlePiece Колекција L Серија Сива Анти-Замор Мат, 7.5 x 7.5 Нога

Buyers rating:
DEN 297.60

Количина на стоки

Wellness Mats Puzzle Piece 3 FT Широк 3-Парче Агол Анти-Замор Кат Мат Сет.Скроени да ги задоволат вашите индивидуални потреби - Wellness Mats Puzzle Piece Колекција е првиот од својот вид.Единствената анти-замор мат кој ви овозможува да се создаде вашиот совршен големина анти-замор мат, со комбинирање посветен мат делови за да одговара на должината на вашиот простор.Креирате неограничен должини со нашите Тркач Серија или пак крива (околу кујнски остров) со нашите L-Серија едноставно со внесување на вашиот сопствен парчиња заедно создавајќи совршено мазна површина.Како и сите Wellness Mats, Puzzle Piece е ергономски дизајнира, развива и обезбедува ненадмината удобност, безбедност, помош и поддршка, додека ви застане, каде и да застане, а нивниот 7-година сеопфатна гаранција гаранции за тоа.Не-пропадна врвот 19 lbs.Конфигурација 2 - 6.5' x 6' Мат 1 Димензии : 45" L x 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 33" x 33" Мат 3 Димензии : 39" L x 36" W; 17.8 lbs.Конфигурација 3 - 6 "x 6' Мат 1 Димензии : 39" L x 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 33" x 33" Мат 3 Димензии : 39" L x 36" W; 25 кг.Конфигурација 4 - 7' x 6' Мат 1 Димензии : 96" L X 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 44"L x 44" W Мат 3 Димензии : 96" L X 36" W; 35 кг за Конфигурација на 5 - 7' x 6.5' Мат 1 Димензии : 96" L X 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 44"L x 44" W Мат 3 Димензии : 78" L X 36" W; 31.3 lbs Конфигурација 6 - 7' x 7' Мат 1 Димензии : 96" L X 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 44"L x 44" W W Мат 3 Димензии : 96" L X 36" W; 35 кг за Конфигурација на 7 - 7.5' x 6.5' Мат 1 Димензии : 57" L x 36" W Мат 2 (Агол) Димензии : 33" x 33" Мат 3 Димензии : 45" L x 36" W.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модел

DEN 479.76