• Неодамнешно
XJAXY 3 Унца Керамички Чај, Еспресо Чашата и Чинијата Наместете со Метални Мирување, да го Поставите на 4, Кафе Чашата и Чинијата Наместете, Миризливи Чај Сет со Послужа

XJAXY 3 Унца Керамички Чај, Еспресо Чашата и Чинијата Наместете со Метални Мирување, да го Поставите на 4, Кафе

Buyers rating:
DEN 326.40

Количина на стоки

Елегантен дизајн : Ова кафе има јасна крива што те прави единствена.Ако се досадуваат со традиционалните еспресо шолја, не пропуштајте тоа.Мејнстрим боја дизајн : На кафе има заоблени устата, дебели, мазна и чиста и удобно на усните.Дршката е тркалезната и мазна, на лак е убаво, тоа не е лесно да се лизга, и искуството е удобно.Соодветна големина : На 90ml купот е совршен, лесно да се одржи, не е премногу мал, но само право.Појавување на керамички послужавник, може да се користи како увеселителен парк или ужинка послужавник, здрава и убава.Висок квалитет : еспресото првенство во собата е направен од професионална одделение lead-free керамика и не содржат штетни материи, како што се олово и кадмиум.Само им служи на луѓето што сакаат најдобри.Совршен чување : На еспресо шолја поставите има метал трибина, која може да се одржи 4 чаши и чинии 4.Поставување на ова кафе група ќе не заземаат многу простор.Чаши и чинии не можат да се користат во машина за миење садови/микробранова/печка.Додадете малку боја на вашиот morning These кафе чаши се класичен и симпатична.Тие имаат изглед на кафуле, прави да се чувствувате како да сте во некој кафе бар, ужива вашиот пијалак а што ти насмевка.Големината на кафе е само право, погоден за кафе млеко, cappuccino, Американското кафе, топло чоколадо, mocaccino, чај или вашиот омилен пијалок.На чинијата, исто така, може да се користи за да се одржи лажици кафе, шеќер, млеко пакети или десерти.Чувајте вашиот дом tidy If сте простор-чувар или опсесивно за чување на вашиот стан среди, ова teacup и чинијата наместете е уредна и изгледот што го сакате.Оваа порцелански купот/сет чај е опремен со дополнителна решетката да се стави на кафе чашата и чинијата заедно.Тоа зафаќа мал простор и многу е лесен, и тоа зема многу малку контра простор.Име : Чаша & Чинијата Sets Material : Ceramic Process : Висока температура печката change Capacity Кафе : 90ml Remarks : (1) Делумно мали кариес, недостаток на глазура, меурчиња или мали црни точки на керамички производи се нормални појави и не влијае на нормална употреба.Оние кои ум треба да се биде внимателен при преземање на слики.(2) големината и капацитетот, се мерени рачно, не е грешка на -0.5~lcm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ примени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : со индикатор.Надворешно / Внатрешно �

DEN 9567.12
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна

платно.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен, совршена големина со капацитет �

DEN 479.76
visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да

DEN 287.28
Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модел

DEN 479.76
WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56