• Неодамнешно
Брејди 4.11 X 200' Црно/Сино/Зелена/Црвена GlobalMark Смола Печатач Лента

Брејди 4.11 X 200' Црно/Сино/Зелена/Црвена GlobalMark Смола Печатач Лента

Buyers rating:
DEN 15158.40

Количина на стоки

16 во.таблите на четири различни бои им овозможуваат на корисниците да се печати четири бои на етикетата, без да се разменуваат панделки.R4400 Серија на Смола Формулација нуди одлична отпорност на растворувачи, гребнатини и висока топлина кога се печатени на соодветна етикета материјал.Се препорачува за печатење на сјајни или многу мазна етикета акции, како што се Б-483 Ултра Агресивен Полиестер и Б-423 Постојан Полиестер од Брејди.Панделки брод автономни во касети дека капка директно во Global Mark печатач и "кликнете на" правото на своето место.Ставка Детали - Супер-тешка, тест-доказ Global Mark панделки се осигура вашата печатен текст, кој трае со години отворено и во индустриски средини.Производ Атрибути -Тип На Производ - Печатач Лента Легенда - Никој Димензии - 4.11" X 200' Материјал - Смола Боја - Црна - Сино - Зелено - Црвена Трговско Име - Global Mark.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56
Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка

Употреба : може да се користи за да се одржи кабли над таванот или над подови или според корисничките бар

DEN 1251.36
Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модел

DEN 479.76