• Неодамнешно
ARCADORA 125V/250V 5CM/1.9 трговија на Големо 4PCS Должина Универзална Тавански Вентилатор, Светло Ѕид Светлина Замена Синџир Тип Повлече Префрлете се Гроздобер Стил

ARCADORA 125V/250V 5CM/1.9 трговија на Големо 4PCS Должина Универзална Тавански Вентилатор, Светло Ѕид Светлина

Buyers rating:
DEN 167.76

Количина на стоки

100% сосема нов и висок квалитет.Синџир тип повлече switch.Ние усвоени од квалитетен материјал за синџирот тип повлече прекинувач, добра изработка и трајни производи за употреба.Убаво гроздобер стил, убаво за ретро или руралните стил мебел дома декорација.Прекинувачот е широко се користи за ѕидни светилки, табела светилки, подни светилки, ноќни ламби и други светилки и др. 100% сосема нов и висок квалитет.Синџир тип повлече switch We усвоени од квалитетен материјал за синџирот тип повлече прекинувач, добра изработка и трајни производи за употреба.Убаво гроздобер стил, убаво за ретро или руралните стил мебел дома декорација.Прекинувачот е широко се користи за ѕидни светилки, табела светилки, подни светилки, ноќни ламби и други светилки и др.Спецификации : Боја : како picture Voltage : 3А/250 V, 6 A/125 V (И Применливо) Switch База Големина : Прибл. 3 x 2.2 x 1.6 см / 1.1 x 0.8 x 0.6 in Switch Синџир Должина : Околу 5cm / 1.9 in Material : Инженерство Пластични Школка & Бакар Components Quantity : 4 Pcs/lot Package Тежина : 44g Package Содржина : 4 x Прекинувачи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : со индикатор.Надворешно / Внатрешно �

DEN 9567.12
visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да

DEN 287.28
Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Среќен ноќта на Вештерките Тиква Вештерка Чудовиште Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна

платно.Голем Капацитет : Оваа складирање бин е 15(Л)x 11(W)x 9.5(В)инчен, совршена големина со капацитет �

DEN 479.76
WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56