• Неодамнешно
X-DREE AC250V 1А 2Pin Momentray се Повлече на Кабелот се Префрлите Светилка Крошна за Тавански Вентилатор(AC напон 220V За ОАЕ 1А 2-P-во Momentray се Повлече на Кабелот се Префрлите Lampada на

X-DREE AC250V 1А 2Pin Momentray се Повлече на Кабелот се Префрлите Светилка Крошна за Тавански Вентилатор(AC

Buyers rating:
DEN 2253.60

Количина на стоки

Име на производ : Фан се Повлече на Кабелот се Префрлат; Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични, Metal.Net Тежина : 10g; Пакет Содржина : 1 x Фан се Повлече на Кабелот се Префрлат; Бренд : .Главната Боја : Зелена, Кафеава; Switch Отценети : AC 250 V 1А; Јаже Должина : 38cm/15".Големината на телото : 28 х 25 х 13mm/1.1" x 1" x 0.5"(L*W*T); Монтажа Дупка Големина : 4mm/0.16"(Dimensioni : 28 x 25 x 13 mm / 1,1' 'x 1' 'x 0,5' '(L * W * T); Dimensioni ди montaggio : 4 mm / 0,16' '.Тема Кол : M3/0.12"; Акција Тип : Еден(Конец Кол : M3 / 0.12' '; Tipo ди azione : Еден.AC250 V 1А 2 Pin Momentray се Повлече на Кабелот се Префрлите Светилка Крошна за Таванот Fan This се Повлече на Кабелот Прекинувачи е наменет за Фиксна Фан употреба.Јаже дизајн за практично користење, голема еден за замена на вашите стари switch за спалната соба.опис на Spanish AC 220 V За ОАЕ 1А 2_P_i_n Momentray се Повлече на Кабелот се Префрлите Lampada на baldacchino по ventilatore на soffitto Nome prodotto : Interruttore по cavo на tirante, Paese ди produzione : CINA; Materiale : plastica, metallo Peso netto : 10 g; Contenuto della confezione : 1 x interruttore del cavo ди tiro della ventola;Colore principale : верде, marrone; interruttore nominale : AC 220 V За ОАЕ 1; Lunghezza della corda : 38 см / 15' 'Dimensioni : 28 x 25 x 13 mm / 1,1' 'x 1' 'x 0,5' '(L * W * T); Dimensioni ди montaggio : 4 mm / 0,16' 'Нишката Кол : M3 / 0.12' '; Tipo ди azione : Еден.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Garvin JHK-32 2 Инчен J Кука Кабел Поддршка

Употреба : може да се користи за да се одржи кабли над таванот или над подови или според корисничките бар

DEN 1251.36
Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : со индикатор.Надворешно / Внатрешно

DEN 9567.12
visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

visesunny Гроздобер Сончоглед Скица 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

Фрли вашиот испотени работи облека во торба крпа пелена влажни бебето пред да се меша со вашиот багаж да

DEN 287.28
WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WEZEL 3086856 Надворешни Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : за индикаторот.Надворешно / Внатрешн

DEN 9868.56
ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 808.32