• Неодамнешно
10x225 мм Да 10x285 Центар Оддалечиме Тркала Изолација Адаптери 8 до 10 Повлечи Во Челик Компатибилен Со Ford F-450 Супер Должност Направени во САД

10x225 мм Да 10x285 Центар Оддалечиме Тркала Изолација Адаптери 8 до 10 Повлечи Во Челик Компатибилен Со Ford

Buyers rating:
DEN 406.56

Количина на стоки

4 Pc 8 До 10 Повлечи Адаптери За 10 Повлечи 2005-2022 F-450 Супер Должност Dually Камиони.Тркала Адаптер Спецификации на Боја : Суров Челик со Дебелина : 0.75" 3/4" Камион Шема : 10x225 MM Камион Понесе : 170.1 MM mm Тркала Топ Модел : 10x285.75 мм Тркала Понесе : 220.1 mm Нишка на Теренот : M22x1.5 Материјал : Челик.Ви овозможува Да се Стави 10x285.75 мм Топ Моделот Полу Тркала На Вашиот Dually Безбедно.Одговара На 6 Тркала 22" ,22.5, 24", 24.5", 26" 28" 30" Полу Тркала.Секој од нив Тежи Околу 35 Килограми Направен Во САД.Доаѓа Во Комплет Со Studs, Повлечи Ореви, Монтажа Повлечи Ореви. [ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ ] Овие 8 До 10 Повлечи Адаптери се прецизност конструиран за 8 Повлечи Silverado/Сиера Dually Камиони, дозволувајќи им да се проширам на вашите гуми песна од .75" на секоја страна, подобрување на изгледот на вашето возило и сместување за 22.5 или 24.5 Полу тркалата.Venum Тркала Додаток производи се развиени и точно тестирани од страна на ASE сертифицирани специјалисти, во врска со многу локални теренски продавници.Откако нашиот адаптери се правилно инсталирани, тие ќе останат инсталирани без ризик на вибрации или нерамнотежа.Овој комплет вклучува сите потребни хардвер за инсталација.СЛОБОДНА ТЕМА ШКАФЧЕ ВКЛУЧЕНИ [ ВОЗИЛО КОМПАТИБИЛНОСТ ] 2005-2021 F-450 10 Повлечи Само [ ВАЖНИ БЕЛЕШКИ ] Професионална инсталација препорачува -Ние препорачуваме добивање на овие адаптери инсталиран од страна на обучен професионален, но тоа не е неопходно.Бидете сигурни дека ќе добиете 5-7 се врти пред затегнување -Мора да биде torqued надолу на ФАБРИЧКИТЕ СПЕЦИФИКАЦИИ.Бидете сигурни да се користи на висока јачина threadlocker вклучени -Безбедноста е нашиот број 1 Приоритет.Ве молиме бидете сигурни да го користите тема шкафче на возила studs кога монтажа на адаптери >.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ンリアンに聞-花ラック Зголемена Алатки Преносни Осветлени Зголемувачот LED лупа Осветлени крупните Рачни magnifiers Користи

УДОБЕН ЗАФАТ : Не се лизга лесни ергономски се справи со тежи помалку од 3 оз,Удобно ергономски се справи

DEN 808.32
Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Ван Wezel 2815818 Надворешните Ретровизори

Производителот гаранција може да не се применува.Светло Функција : со индикатор.Надворешно / Внатрешно �

DEN 9567.12
Aibesy 130 Парчиња DIY Дијаманти Бисер Боја Алатки и Прибор Колекции со A4 Следење на Светлина Кутија Мулти-Големина
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Aibesy 130 Парчиња DIY Дијаманти Бисер Боја Алатки и Прибор Колекции со A4 Следење на Светлина Кутија Мулти-Големина

Висок квалитет дијамант бисер боја ролери може да им помогне на монистра се држиме до платно повеќе цвр�

DEN 1415.76
Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Черепот ноќта на Вештерките САД Знаме Правоаголна Складирање Кошница Складирање Бин Расклопна Складирање Кутија

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Ние веруваме дека може да го најдете вашиот омилен модел

DEN 479.76